Po godzinie 3 w nocy w Rzadkiej Woli doszło do poważnego zdarzenia drogowego. 20-letni sprawca stanie przed sądem.
Do zdarzenia doszło po godzinie 3 w nocy w miejscowości Rzadka Wola w gminie Brześć Kujawski. Policjanci, którzy pracowali na miejscu, wstępnie ustalili przebieg zdarzenia.
20-letni kierowca BMW jechał drogą W270 od strony Lubrańca w kierunku Brześcia Kujawskiego. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem.
- Nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi zjechał na pobocze uderzając w ogrodzenie posesji - poinformował mł. asp. Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku.
Auto po uderzeniu w ogrodzenie znalazło się na terenie prywatnej posesji.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną i zespoły ratownictwa medycznego. Gdy służby dotarły na miejsce, sytuacja była już rozwinięta.
- Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażaków Państwowej Straży Pożarnej pojazd znajdował się na boku, natomiast osoby nim podróżujące znajdowały się już poza pojazdem - przekazał bryg. Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP we Włocławku.
Poszkodowanym udzielono pomocy na miejscu, a następnie obaj trafili do szpitala.
Jak wynika z informacji policji, kierowca odniósł obrażenia powyżej 7 dni. To oznacza, że zdarzenie kwalifikowane jest jako wypadek drogowy, a nie kolizja.
W związku z tym prowadzone jest już postępowanie, które ma dokładnie wyjaśnić wszystkie okoliczności.
Wstępne ustalenia nie pozostawiają wątpliwości – kluczowym czynnikiem była prędkość niedostosowana do warunków jazdy, szczególnie niebezpieczna na łuku drogi i w porze nocnej.
To kolejny przykład sytuacji, w której chwila nieuwagi lub zbyt szybka jazda kończy się poważnymi konsekwencjami - nie tylko dla kierowcy, ale też pasażera i właściciela uszkodzonej posesji.
poll14:34, 29.04.2026
jest przyzwolenie spoleczne na takie ekscesy, do 25 roku zycia blokada na 50km/h i tyle
Mistrz 1321:40, 02.05.2026
Nic tego gatunku nie nauczy dla mnie takie coś już nie powinno mieć możliwości jeżdżenia wogóle niczym a rodzicice powinni zapłacić taką kwotę aby drudzy wiesnioki bali się a nie dostanie w zawieszeniu i rok czy dwa zakaz prowadzenie i tata czy po znajomości ogarną i tak jest w tej ciemnocie polskiej a jak by np dostali 5 mln do zapłaty by się nauczyli jedni czy drudzy
Pozdrowiam kocham wuja Jarka 🫶🫶🫶
poll15:44, 04.05.2026
mialem na mysli dla wszystkich domysl ie a nie za kare dla tego przypadku
.14:36, 29.04.2026
20 latek w BMW... i wszystko jasne. Poniosła go ułańska fantazja i przekonanie, że jego auto jest niezniszczalne. Szczęście, że nikomu nic poważnsię nie stało, a jak gość wyzdrowieje, to może nabierze trochę pokory i szacunku do życia, bo drugiej szansy może już nie otrzymać.
Jaan15:23, 29.04.2026
Gównażeria trupy kupuje bo chce przyświrować a jeździć tym nie potrafi...
Yamaha 19:07, 29.04.2026
Ty zato umiesz wszystkim jeździć , tylko nie rowerem
Do Yamaha15:34, 30.04.2026
Tu akurat jest sporo racji bo nie każdy a już na pewno nie małolat potrafi prowadzić auto z napędem na tył. Kup kredki i porysuj.
szchd15:47, 04.05.2026
a co to ma za znaczenie czy umie i czym...? nie można i tyle. starsi tez lepsi nie są, rutyna ich gubi, a samocbodoxza oglupia, zwlaszcza gdy widza zielony monopolowy
Maro 15:39, 29.04.2026
Kolejny szczyl zasmarkany pokazał na co go stać, brak słów. Takiego to strach nawet pieszo puścić.
???16:35, 29.04.2026
,,Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem". Gdzie tam jest łuk drogi?? To idealnie prosty odcinek Brześć Kuj.- Lubraniec. Może w innym miejscu było to zdarzenie.
lol02:17, 09.05.2026
na zjezdzie z górki w bck to nie ma łuku xD?
Pozostałe komentarze
Użytkownik17:05, 29.04.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkownik06:50, 30.04.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
qq07:07, 30.04.2026
Na razie nauczył się przyspieszać, ale jeszcze nie opanował hamowania
Mb09:54, 30.04.2026
Gdyby zapracował na takie nowe BMW to wchodził by w zakręty odpowiedzialnie.W tym przypadku i najczęściej nie kierowca nie samochód nie pieniądze i nie pasażerowie co mogło by mieć jakąś wartość.
Olka2 10:28, 30.04.2026
Super dorobił się chłopak auta niech rodzice się martwią teras chłopak cierpi jego głupota i tych co dali już mu taki auto w takim wieku
Użytkownik10:38, 30.04.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
BMW11:41, 30.04.2026
Bolid Młodzieży Wiejskiej.Wszystko na ten temat.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
BMWv11:43, 30.04.2026
Bolid Młodzież y Wiejskiej.Zastanów się 2 razy kupując auto tej marki.🤣🤣
Anka007 15:35, 30.04.2026
Bóg Mnie Wybrał
Instr.21:49, 30.04.2026
Mnie nie obchodzi że szczyle szpanują, którym się wydaje że umieją jeździć, mnie przeszkadza że zagrażają zdrowiu i życiu innym normalnym użytkownikom dróg -
Uważam że do 25 lat powinno ich obowiązywać jazda do 50 km/godz.
Użytkownik21:57, 02.05.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Tomasz117:38, 04.05.2026
Zakazać sprzedaży BMW w Polsce🤣
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz