Zamknij
REKLAMA

W Silver Optic będą rozdawać prezenty. Przyjdź na Dni Otwarte!

06:00, 04.03.2017 | artykuł sponsorowany

Silver Optic, największa sieć salonów optycznych we Włocławku zaprasza na Dni Otwarte. Odwiedź nasz salon przy ul. Chopina w dniach od 8 do 11 marca i skorzystaj z wyjątkowej promocji.

Przy pomocy symulatora widzenia w szkłach progresywnych pokażemy Ci, że nie potrzebujesz już dwóch par okularów do chodzenia i czytania. Tylko w trakcie Dni Otwartych do każdej zakupionej pary szkieł progresywnych Hoya, damy Ci drugą taką samą parę w prezencie. Zapraszamy.

Salon optyczny Silver Optic, ul. Chopina 55/57. Dni Otwarte od 8 do 11 marca. Silver Optic i Hoya. Razem zadbamy o Twoje oczy.

Dzięki zastosowaniu szkieł progresywnych nie trzeba już zmieniać okularów do czytania na te do patrzenia w dal. Jedne szkła pozwalają bowiem na płynną zmianę mocy szkła do patrzenia z bliska, na średnim dystansie i z daleka. Różne strefy widzenia nie są wyraźnie odgraniczone, dzięki czemu soczewki progresywne nie zniekształcają wyglądu oczu i nie różnią się od okularów z soczewkami jednoogniskowymi. 

W salonie Silver Optic dostępny jest także duży wybór opraw okularowych. Wśród nich nie brakuje produktów firm działających na rynku wiele lat, a także tych najbardziej renomowanych.

Profesjonalna i fachowa obsługa salonu pomoże dopasować odpowiednie szkła, a także oprawki, które będą idealne dla danego kształtu twarzy.

Silver Optic działa na włocławskim rynku od 12 lat. Na terenie miasta prowadzi cztery salony optyczne: przy al. Chopina 55/57 (tylko tutaj organizowane są Dni Otwarte), ul. Cmentarnej (w Auchan), ul. Kaliskiej 100 a oraz na placu Wolności 8/9.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone