W Centrum Kultury „Browar B.” odbędzie się niezwykły koncert poświęcony twórczości Zbigniewa Łapińskiego. Liryczna poezja spotka się z kabaretowym humorem, a na scenie zobaczymy m.in. Kubę Sienkiewicza, lidera Elektrycznych Gitar.
Zbigniew Łapiński to postać, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiej piosenki poetyckiej. Przez dekady jego muzyka towarzyszyła twórczości takich poetów jak Karol Wojtyła, Wojciech Młynarski, Grzegorz Tomczak czy Tadeusz Nowak. Współtworzył też legendarne trio z Jackiem Kaczmarskim i Przemysławem Gintrowskim. Właśnie jego kompozycje – tym razem w nowych aranżacjach Pawła Puszczało – zabrzmią 23 marca w Centrum Kultury „Browar B.”.
Na scenie pojawią się wyjątkowi artyści: Karolina Lizer, Justyna Panfilewicz, Zuzanna Wiśniewska oraz Kuba Sienkiewicz. Koncert obiecuje nie tylko muzyczną ucztę, ale także sporą dawkę emocji i refleksji.
Charyzmatyczny lider Elektrycznych Gitar to postać, która od lat łączy humor i inteligentne teksty z rockowym brzmieniem. Tym razem Kuba Sienkiewicz zaprezentuje się w zupełnie innej odsłonie – wykonując utwory Zbigniewa Łapińskiego. Jego charakterystyczny głos i sceniczna energia nadadzą koncertowi wyjątkowego kolorytu.
Sienkiewicz jest znany z niekonwencjonalnego podejścia do muzyki i tekstów, co doskonale wpisuje się w klimat koncertu. Publiczność może spodziewać się zarówno refleksyjnych, jak i bardziej żartobliwych interpretacji, zgodnych z duchem twórczości Łapińskiego.
Koncert odbędzie się 23 marca o godzinie 18:00 w Centrum Kultury „Browar B.”. Bilety w cenie 40 zł są dostępne w kasie Browaru oraz online na biletyna.pl.
Warto zarezerwować miejsce jak najszybciej, bo zapowiada się wyjątkowy wieczór, pełen poezji, muzyki i emocji.
1 0
interpelacja 🤠