Zamknij
REKLAMA

Monety jubileuszowe - wyjątkowa pamiątka na ważne uroczystości.

00.00, 14.01.2022 materiał partnera

Jubileusz założenia miasta, firmy czy podpisania ważnych umów handlowych - oficjalne uroczystości z udziałem zaproszonych gości wymagają odpowiedniego przygotowania. Prezent dla uczestników ważnego wydarzenia to coś, o czym nie można zapomnieć, będąc organizatorem jubileuszu.

Jaki prezent z okazji jubileuszu?

Istnieje kilka zasad, o których należy pamiętać, szukając prezentu dla zaproszonych na ważną uroczystość gości. Przede wszystkim, warto postawić na uniwersalny podarunek, który będzie odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, osób starszych i młodych. Prezent nie może być kłopotliwy i zbyt osobisty, ważne, aby nie powodował trudności w transporcie, ani w przechowywaniu. Jeśli organizujemy jubileusz i zależy nam, aby goście jeszcze bardziej docenili rangę wydarzenia, świetnym pomysłem będzie podarowanie prezentu nawiązującego do spotkania.

Monety jubileuszowe - unikalny prezent na ważną uroczystość.

Spersonalizowane monety to upominek, który z pewnością docenią goście każdego jubileuszu. Pięknie wykonane, z unikalnym projektem monety można zapakować w estetyczne etui, woreczek jutowy czy specjalny kapsel do przechowywania monet. Taki podarunek nie będzie sprawiał problemów gościom, którzy po wydarzeniu udają się w długą podróż, a osoby z zagranicy dodatkowo docenią fakt, że otrzymali unikatową pamiątkę, wytwarzaną w Polsce. Obdarowani goście otrzymają podarunek, wykonany specjalnie na ważną uroczystość, co sprawi, że spersonalizowana moneta nabierze wartości sentymentalnej.

 Jak zamówić monety jubileuszowe?

 Pamiętajmy, że monety jubileuszowe wykonywane są na zamówienie według projektu, który musi zostać wcześniej zaakceptowany i sprawdzony przez producenta. Zamówienie należy złożyć z min. 2 tygodniowym zapasem czasowym, wybrać rozmiar monet, materiał, z którego zostaną wybite oraz ich całkowitą ilość. Choć kunszt wykonania monet jest bardzo ważny, szczególną uwagę należy poświęcić projektowi, który możemy zlecić grafikowi lub skorzystać z kreatora projektu monet, który ułatwia złożenie zamówienia na stronie - https://www.producentmonet.pl/. Kreator pozwala samodzielnie zaprojektować monetę, co obniża koszty zamówienia, a także daje możliwość pracy nad projektem osobom, które najlepiej wiedzą jak powinna prezentować się moneta. Producent monet ze wspomnianej wyżej witryny umożliwia wybór kilku powłok galwanicznych (niklu, posrebrzania, pozłacania) lub wybicie monet mosiężnych bez dodatkowych zdobień. To najtańsza opcja, lecz przy dużej ilości monet warto z niej skorzystać, aby obniżyć koszty zamówienia. Te zależą także od rozmiaru monet, które maksymalnie mogą osiągać wielkość do 40 mm średnicy. Wiele organizatorów ważnych jubileuszy decyduje się na zamówienie monet o mniejszych wymiarach, często wzorując się na polskiej złotówce, która ma 23 mm średnicy.

 Jeśli szukasz upominku na ważną uroczystość, spersonalizowane monety to pomysł, który z pewnością przypadnie do gustu gościom, sprawiając, że jubileusz na długo pozostanie w ich pamięci.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%