Zamknij
REKLAMA

Wybieramy praktyczne systemy okienne. Najważniejsze informacje

08:42, 27.05.2022 | materiał partnera

Stolarka to bardzo istotny element projektu domu - źle dobrane okna i drzwi tarasowe będą wyglądać po prostu brzydko. Jednak oprócz estetyki, ważny jest także aspekt funkcjonalności. Okno HST Medrus spełnia oba te wymagania - nie tylko wyróżniają się one estetyką wykonania, ale jest to też najlepiej dopracowany system dla okien balkonowych z wyjściem na taras i do ogrodu.

Okno HST Medrus - o jakie właściwości zadbał polski producent?

Okno HST Medrus świetnie wpisze się w nowoczesne elewacje, jednak jego uniwersalny wygląd oraz szeroki wybór rozmiarów sprawiają, że sprawdzi się również w przypadku bardziej tradycyjnych projektów domów. Kwestia rozmiaru jest tutaj zresztą dosyć istotna, na co zwraca uwagę sam producent Medrus - system HST można bowiem wykorzystać nawet w największych rozmiarach stolarki okiennej, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknie, a przede wszystkim naturalnie oświetlonym pokojem z widokiem na ogród lub taras. Wśród innych parametrów, które warto wymienić, mówiąc o oknie HST Medrus, trzeba także wspomnieć o doskonałej izolacji termicznej i akustycznej. Pierwsza cecha mocno wpływa na energooszczędność domu, bowiem okno zatrzymuje ciepło w domu, dzięki czemu można znacząco zmniejszyć rachunki za ogrzewanie. Izolacja akustyczna jest natomiast ważna dla spokoju mieszkańców, którzy mogą odpoczywać w komfortowych warunkach. 

Różnice pomiędzy systemem HST a PSK w ofercie Medrus

Polski producent Medrus w swojej ofercie ma zarówno okna z systemem HST, jak i PSK. Oba skrótowce pochodzą od niemieckich nazw konstrukcji: PSK to Parallel-Schiebe-Kipp-Tür, czyli drzwi uchylno-przesuwne, natomiast HSK to Hebeschiebe Tür, drzwi podnoszono-przesuwne. Okno HST Medrus składa się więc z równoległych skrzydeł, stałego oraz ruchomego. Podczas otwierania element przesuwny porusza się na rolkach wzdłuż stałej części. Jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić dużo miejsca, bez problemu można także uchylać poszczególne okna, są też bardzo wygodne w obsłudze. Dodatkowym plusem produktu Medrus jest również bezprogowe wejście, komfortowe dla osób starszych i osób z niepełnosprawnościami.

Nowoczesne systemy tarasowe - dlaczego warto wybrać okno HST Medrus?

Okno HST Medrus to projekt, który na polskim rynku dostępny jest już ponad dwadzieścia lat. Firma nie tylko sprzedaje, ale też produkuje oferowaną przez siebie stolarkę okienną, a wysoką jakość wyrobów potwierdzają liczne pozytywne opinie, m.in. w systemie Oferteo, gdzie średnia ocen wynosi 5,0. Sklep stacjonarny Medrus znajduje się w Warszawie - zarówno mieszkańcy stolicy, jak i okolicznych miejscowości mogą umówić się na darmowy pomiar oraz wycenę z jednym z firmowych specjalistów. Z tej opcji z pewnością warto skorzystać, aby mieć pewność, że podczas montażu każde okno HST Medrus będzie idealnie dopasowane. Jeśli więc szukasz praktycznego systemu okiennego i sprawdzonej marki, koniecznie zapoznaj się z ofertą tego producenta!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%