Zamknij
REKLAMA

Kiedy warto zaopatrzyć psa w ubranka?

08:03, 27.06.2022 | materiał partnera

Ubrania to ten element, który raczej nie jest kojarzony ze zwierzętami, przynajmniej w pierwszej kolejności, jednak na szczęście wiele się w tej dziedzinie zmienia. Oczywiście nie każdy pupil będzie tego potrzebował, jednak pewne rasy, szczególnie te małe, zapewne docenią komfort, który może dać im dodatkowa ochrona w postaci ubranka. Dowiedz się, kiedy warto zainteresować się taką odzieżą dla swojego pupila

Ubranka dla psów – wedle potrzeb

Choć trudno sobie wyobrazić bernardyna czy owczarka niemieckiego w sweterku, co wydaje się jak najbardziej oczywiste, o tyle małe rasy w ubranku coraz częściej stają się nieodłącznym elementem zimowo-jesiennego krajobrazu. Trudno oczekiwać, że york czy maltańczyk będzie zachwycony spacerem w mroźny lub deszczowy dzień. Oferta dostępnych na rynku ubranek umożliwia skompletowanie także ciekawej i praktycznej garderoby. Dobre ubranie dla psa pozwala łatwo je założyć i zdjąć czy wyprać. Na rynku można znaleźć modele z podszewką, kapturem z różnymi zapięciami. Ważne jest, aby dobrać odpowiedni rozmiar do gabarytów zwierzaka, dzięki któremu będzie się ono czuło się komfortowo na spacerze. 

Szczotki dla psów – pielęgnacja

Ubranka to jednak nie wszystko, jeśli chodzi o akcesoria umożliwiające dbanie o pupila. Jedne rasy wymagają tego bardziej, inne mniej, jednak ważnym elementem pielęgnacyjnym jest szczotkowanie sierści, bądź włosów psa. Wybierając konkretny model szczotki, warto uwzględnić rasę psa, rodzaj jego sierści czy jego inne preferencje. Inny produkt sprawdzi się w przypadku np. labradora czy golden retrievera, inny w przypadku pudli, a jeszcze inni w przypadku małych ras z włosami. Szczególnie te ostatnie mogą wymagać częstszego szczotkowania. Każdy czworonożny towarzysz, bez względu na wielość, kolor, rasę lub wielorasowość zasługuje nie tylko na zbilansowane i zdrowe żywienie, ale i odpowiednią pielęgnację. Akcesoria do pielęgnacji warto znaleźć w sklepie sprzedającym wysokiej jakości produkty jak np.  https://sklep-psiakosc.pl/szczotki-dla-psow.

Ubranka dla psów – sprawdzony zakup

Oczywiście każdy pies ma swoje indywidualne cechy i nie każdy z chęcią pozwoli sobie na ubranie czy szczotkowanie. Jednak w tym pierwszym przypadku, zapewne po pierwszym spacerze w ciepłym ubraniu może dostrzec komfort czegoś, co na początku mogło się wydawać niepotrzebnym i niewygodnym gadżetem. W poszukiwaniu ubrania dla swojego małego czworonożnego pupila warto zwrócić się do sprawdzonego dostawcy, który starannie dobiera asortyment proponowanych produktów. Dobrym miejscem do poszukiwania różnych akcesoriów dla psów w tym ubrań jest sklep online Psia Kość https://sklep-psiakosc.pl/ubranka-dla-psow. Każdy pies bez względu na rasę i rozmiar zasługuje na komfort. A niepogoda nie oznacza, że należy zrezygnować ze spaceru. Oczywiście można wyprowadzić pupila tylko na chwilę, aby załatwił swoje potrzeby, jednak jeżeli zwierzak, a także jego właściciel lubią długie spacery, to niepogoda nie jest powodem, aby z nich rezygnować, zarówno dla zdrowia pupila, jak i właściciela.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%