REKLAMA

Scan&Save - nowa aplikacja mobilna ułatwiająca zakupy w sieciach handlowych

06:00, 11.02.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Scan Save to nowatorska aplikacja zakupowa, dzięki której Twoje zakupy nabierają innego wymiaru. To jedyne w pełni zintegrowane rozwiązanie na rynku pozwalające na łączenie zakupów stacjonarnych z mobilnymi. Poprzez skanowanie produktów możesz dokonywać przemyślanych zakupów z poziomu komórki czy tabletu, niezależnie gdzie jesteś. Zalety używania aplikacji są ogromne.

Pokaż innym co planujesz kupić

Możesz się skonsultować z osobami, które nie były z Tobą na zakupach. Pokaż rodzinie lub przyjaciółce co przymierzałaś - jeżeli coś wybierzesz, od razu możesz zamówić produkt w Twoim telefonie.

Kup w dowolnym miejscu i czasie

Byłaś na weekendowych zakupach w innym mieście i masz zapisaną świetną bluzkę? Nie musisz tam wracać żeby ją kupić - zamów w Twoim telefonie.

Sprawdź i zamów Twój rozmiar

Jeżeli w sklepie nie ma rozmiaru, możesz zeskanować kod i w Twoim telefonie zamówić produkt do domu lub sklepu. Już nie musisz blokować kasy i podawać publicznie swoich danych adresowych.

Nie przegapisz przeceny

Jeżeli zeskanowany produkt będzie przeceniony, natychmiast wyślemy Ci powiadomienie. Możesz od razu sprawdzić czy jest Twój rozmiar i zamówić zanim wyprzedadzą się zapasy.

Aplikacja jest możliwa do pobrania:

  • dla urządzeń mobilnych z systemem Android: Scan Save - kliknij by pobrać
  • dla urządzeń mobilnych z systemem iOS: Scan Save - kliknij by pobrać

Sama aplikacja jest korzystna dla obu stron. Zarówno dla sieci handlowych, gdzie poprzez likwidację barier i ułatwienie kupowania zyskują więcej nowych klientów. Nie ma co ukrywać, ale rozwiązania mobilne są znacznie lepszą i bardziej nowoczesną promocją niż tradycyjne rozwiązania marketingowe. Dodatkowo, sama aplikacja daje możliwość integracji z istniejącymi programami. Wreszcie same statystyki używania aplikacji umożliwiają sieciom uzyskanie obszernych informacji o trendach sprzedaży poszczególnych produktów co w konsekwencji pozwoli osiągnąć wysoki poziom zrozumienia potrzeb klientów.

Scan & Save pełni też funkcję mobilnego sklepu w którym możesz przeglądać produkty kilku marek w jednym miejscu. W Scan & Save zamówienia są realizowane przez autoryzowane sklepy każdej z marek.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017