REKLAMA

Praca w Wielkiej Brytanii - najlepsze sposoby na tanie przelewy pieniężne do Polski

15:48, 21.06.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiały promocyjne

Wielka Brytania jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem emigracji, w celu zarobienia większych pieniędzy. Praca za granicą wiąże się z zarobkami w innej walucie. Nieraz jest się jednak zmuszonym do przesłania pieniędzy na polskie konto. Niestety, większość banków oferuje bardzo niekorzystne warunki przelewów zagranicznych. Aby oszczędzić warto poznać sposoby, które pozwolą przesłać pieniądze w optymalny dla nas sposób.

Komu to jest potrzebne?

Wiadomo, że jeśli wykonujemy robotę w Wielkiej Brytanii to pensję dostajemy w funtach. Wielu Polaków decyduje się na emigrację, aby zapewnić sobie i rodzinie lepszy byt. Nie wszyscy mogą sobie niestety pozwolić na to, żeby od razu wyjechać z bliskimi. Najczęściej jedzie jedna osoba i dopiero po jakimś czasie ściąga resztę do siebie. Jest to jednak sytuacja, w której większość z nich wysyła pieniądze na utrzymanie do polski, do rodziny. Inną sytuacją może być powrót z emigracji na stałe. Oczywistym jest, że odłożone w funtach oszczędności mamy zamiar rozdysponować wtedy w rodzimym kraju. Powinniśmy się zatem zastanowić nad tym jak umieścić je na polskim koncie, w polskich złotych, ale stracić przy tym jak najmniej.

Sposób na oszczędność – Easysend

To doskonały serwis, który rozwiąże wszystkie problemy dotyczące przelewów zagranicznych. Śmiało można mu zaufać, ponieważ pomógł już ogromnej ilości osób korzystnie przesłać pieniądze! Easysend.pl wyróżnia się tym, że przelewy wykonywane są wyjątkowo szybko, tanio a kurs wymiany walutowej jest niesamowicie korzystny!

Czas oczekiwania na pieniądze

Pieniądze, po wykonaniu zlecenia przelewu, na zagranicznym koncie powinny zjawić się najpóźniej w następnym dniu roboczym, jednak bardzo często przelane zostają już po 10 minutach. To bardzo krótko, zważywszy na to, że chodzi międzynarodowe przelewy.

Opłata za zlecenie

Realizacja przelewu jest wyjątkowo tania. Pierwszy przelew easysend oferuje za darmo, natomiast dodatkową oszczędnością będzie w tym przypadku bardzo korzystna wymiana walutowa, dzięki której można oszczędzić naprawdę sporą sumę.

Bądź wygodny!

Sam proces realizacji jest wyjątkowo prosty i przyjemny. Pierwszym krokiem jest szybka rejestracja na stronie. Następnie należy wypełnić formularz, gdzie podaje się dane odbiorcy oraz swoje. Ostatnim czynnością jaką trzeba wykonać jest zlecenie przelewu. Jeżeli nie przekroczymy kwoty 300 funtów to nie są wymagane od nas żadne dodatkowe dokumenty. Oprócz tego przesłanie pieniędzy zlecać można w każdym momencie przez telefon, maila bądź stronę internetową, co bardzo ułatwia klientom życie. Mogą oni bowiem wybrać taką formę, która będzie dla nich najwygodniejsza.

Doskonała obsługa

Przelewy pieniężne to poważna sprawa. Dlatego jeśli klienci mają jakieś pytania to obsługa easysend chętnie na nie odpowie i zaopiekuje się każdym, kto tego potrzebuje. Wystarczy zadzwonić na infolinię, która czynna jest również w soboty bądź napisać wiadomość, na którą konsultanci odpowiedzą w możliwie najkrótszym czasie.

Pieniądze i każda operacja z nimi związana, musi być przede wszystkim bezpieczna. Easysend to zaufana witryna, która pomoże wielu osobom zaoszczędzić i wykonać tani przelew do Polski. Warto zatem zainteresować się takim rozwiązaniem zamiast przepłacać na zleceniach przelewu bądź przesyłać pieniądze w bardzo niekorzystnym kursie wymiany.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018