REKLAMA

Czy firmy mogą dostać pożyczkę przez Internet?

15:51, 29.12.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Uzyskanie kredytu w banku wiąże się zazwyczaj z mnóstwem formalności, a jeśli dodatkowo mają to być pieniądze dla firmy, to jest ich jeszcze więcej. Czy można tego uniknąć?

Pożyczki przez Internet cieszą się coraz większą popularnością wśród osób mających niekorzystną historię kredytową albo po prostu ceniących sobie czas, bowiem można je otrzymać nawet w 15 minut. Czy pożyczki online to propozycja także dla firm?

Pożycza dla firm bez formalności? To możliwe!

Potrzebujesz kredytu firmowego, ale na samą myśl o badaniu przez bank Twojej zdolności kredytowej ogarnia Cię przerażenie? Twoje historia w BIK-u nie wygląda najlepiej? A może masz zaległości w opłacaniu składek do Urzędu Skarbowego albo ZUS-u? Z uwagi na to wszystko bank odmówił Ci kredytu?

Rzeczywiście, żaden bank w Polsce nie udzieli kredytu, jeśli potencjalny kredytobiorca posiada jakiekolwiek zaległości w składkach lub weryfikacja w BIK-u wypada negatywnie. Jednak nawet jeśli bank odwrócił się do Ciebie plecami, to nic straconego, bowiem z pomocą przychodzą firmy pozabankowe. Jakie mają propozycje dla firm?

Z pewnością warte rozważenia, bowiem przedsiębiorcy mogą za ich pośrednictwem otrzymać kredyt gotówkowy bez BIK, a w dodatku online. Oznacza to, że uzyskanie pożyczki nie wymaga nawet wyjścia z domu. Jeśli przez dłuższy czas nie możemy znaleźć odpowiedniej dla nas pożyczki, sprawdźmy stronę https://ekassa.pl gdzie znajduje się wiele rozwiązań dla pożyczkobiorców - być może to właśnie tam trafimy na ofertę spersonalizowaną do naszych potrzeb.

Jak uzyskać pożyczkę firmową online?

To proste, najpierw należy znaleźć interesującą nas ofertę, a żeby to zrobić, wystarczy poświęcić kilka chwil na przegląd Internetu i dostępnych tam możliwości. Gotowe? Teraz trzeba przygotować niezbędne dane osobowe i dotyczące firmy, a także numer konta i telefon komórkowy.

Następny krok to wypełnienie krótkiego wniosku i dokonanie weryfikacji danych za pomocą przelewu na symboliczny grosz lub w aplikacji. Po kilku chwilach otrzymamy odpowiedź i jeśli wszystko dobrze pójdzie, to po godzinie potrzebna kwota będzie na naszym koncie.

Czy takie rozwiązanie ma jakieś wady?

Kredyt przez Internet ma wiele zalet. Dla przedsiębiorców, którzy potrzebują pieniędzy natychmiast, największą z nich zdecydowanie będzie fakt, że wnioskując online, można je otrzymać w kilka chwil. Długie czekanie na decyzję, a następnie przelew będące standardem w wielu bankach w przypadku kredytów pozabankowych przez Internet nie ma miejsca.

Formalności jest niewiele, nie trzeba wypełniać sterty dokumentów kredytowych. I co najważniejsze, historia kredytowa i rozmaite inne parametry brane pod uwagę przez banki dla firm pożyczkowych nie mają większego znaczenia. Kredyt gotówkowy bez bik? A w dodatku bez wychodzenia z domu? I pieniądze dostępne niemal natychmiast? Jak widać, jest to jak najbardziej możliwe!

Czy internetowe pożyczki dla firm mają jakieś istotne wady? Trudno je wskazać. Jedyne, co można potraktować w kategoriach wady, to nieco wyższe oprocentowanie, niż to oferowane przez większość banków. Jednak w przypadku firm większe znaczenie ma czas, bowiem odwlekanie uregulowania należności może się wiązać z problemami, których koszt w ostatecznym rozrachunku będzie wyższy niż oprocentowanie proponowane przez firmy pozabankowe.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018