Zamknij
REKLAMA

Jak uzyskać zwrot za zakupy w Gearbest?

07:50, 29.03.2018 | Materiały Partnera
Skomentuj
Fot. Nadesłane

Cashback jest coraz bardziej popularny. Tak naprawdę pod tym jednym, dla niektórych egzotycznie brzmiącym pojęciem kryją się dwie zupełnie różne usługi. Za pomocą cashback możemy pobrać gotówkę w sklepie przy okazji robienia zakupów. To nowoczesna metoda, która pozwala na wypłatę pieniędzy z konta bez konieczności szukania bankomatów.

Druga usługa – czyli ta, o której jest ten artykuł – to możliwość zwrotu części pieniędzy za zakupy. Taką usługę oferuje między innymi sklep Gearbest. Gearbest to sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada miliony produktów do domu, ogrodu, samochodu, urody, odzieży i wiele, wiele innych. Wszystkie przedmioty dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Jedynym, może nie minusem, lecz małą przeszkodą, jest wysyłka z Chin. Sama podróż produktów jest zazwyczaj bezproblemowa, ale czas dostarczenia wysyłki nie spodoba się osobom niecierpliwym – paczkę dostajemy w czasie od dwóch do nawet 6 tygodni. Średni czas oczekiwania na paczkę to około  20-30 dni.

Cashback – moneyback

Cashback zwany jest również jako moneyback. Jak już wspominaliśmy to usługa polegająca na zwrocie części kwoty za zakupy. Oczywiście, aby otrzymać zwrot należy spełnić kilka warunków. Po pierwsze – płatność musi odbyć się za pomocą transakcji bezgotówkowych, na przykład kartą kredytową lub przelewem bankowym. Po drugie, sklep internetowy lub strona internetowa prowadząca sprzedaż produktów czy usług musi uczestniczyć w programie cashback. Gearbest zapewnia nie tylko ciekawą ofertę produktów, ale też  zwrot części środków wydanych na zakupy, dlatego warto zaznajomić się z ich ofertą i możliwością otrzymania zwrotu.

Oferta ta powinna zainteresować miłośników zakupów z Chin i fanów ciekawych gadżetów. Mamy możliwość nie tylko zrobienia tanich zakupów i kupienia przedmiotów, które często nie są dostępne w naszym kraju lub są sporo droższe, ale też otrzymamy kilkuprocentowy zwrot za dokonane zakupy.

Jak otrzymać zwrot za zakupy?

Do wyboru mamy wiele różnych cashbacków. Niektóre są bardziej korzystne od innych, dlatego warto na bieżąco sprawdzać ich ofertę. Do najbardziej popularnych należą Giving Assistance (w skrócie GA) lub Refunder. Na wybranym cashbacku zakładamy konto, które pomoże nam w zdobyciu zwrotów za zakupy. Przykładowo, Giving Assistance jest bardzo prosty w użyciu. Wymaga jedynie założenia darmowego i przydatnego konta na PayPal, na który będą przesyłane zwroty. Z konta PayPal z łatwością i bez problemu możemy przelać pieniądze na nasze prywatne konto bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji.

Wchodząc na konto cashback wybieramy sklep - w tym przypadku Gearbest – na którym chcemy zrobić zakupy. Po wyborze i kliknięciu w nazwę sklepu zostajemy przekierowani na inną stronę GA, gdzie wystarczy kliknąć przycisk „shop now”. Przy okazji widzimy, jaki zwrot otrzymamy, jeśli dokonamy zakupów, a transakcję zakończymy przelewem wysłanym przez PayPal. Najczęściej wynosi on około 10%, ale zdarzają się okazje, na których możemy otrzymać nawet kilkudziesięcioprocentowy zwrot.

Czas oczekiwania na zwrot

Robiąc zakupy z cashback na Gearbest, już po około 7 dniach otrzymamy informację, że otrzymamy zwrot części środków i od razu poznamy jego dokładną kwotę. Sam przelew powinniśmy zaksięgować na swoim koncie PayPal po około 30-60 dniach. Mimo długiego czasu oczekiwania, warto zaczekać na nawet niewielki zastrzyk gotówki, który można wykorzystać na przykład na kolejne zakupy.

Więcej informacji na:

https://cashgoback.pl/sklepy/elektronika/fotografia-i-wideo/gearbest-com

 

 

(Materiały Partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone