Zamknij
REKLAMA

Angielski specjalnie dla Ciebie

15:49, 26.06.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Czy wiedziałeś, że nauka angielskiego może być całkowicie podporządkowana Tobie? Będziesz uczył się i poznawał zagadnienia istotne dla siebie, a także uzupełnisz braki z poprzednich lat. Wszystko to możesz zyskać, o ile wybierzesz odpowiednią szkołę językową i kurs indywidualny, dzięki któremu lektor poświęci Ci wystarczająco dużo uwagi. Przeczytaj nasz wpis, przekonaj się i sprawdź czy w Twojej okolicy znajduje podobna szkoła angielskiego.

Dopasowanie poziomu

Najpierw zanim przystąpisz do konkretnego kursu szkoła językowa powinna dokładnie sprawdzić i przeanalizować Twój dotychczasowy poziom znajomości angielskiego. Zatem konieczne będzie napisanie egzaminu kwalifikacyjnego, który następnie określić Twoje umiejętności i pomoże dopasować do nich adekwatny program nauczania. Lektor będzie mógł ustalić poziom trudności odbywanego kursu, a także stopień zaawansowania rozwiązywanych zajęć.

W rezultacie możesz mieć pewność, że dobrana strategia będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom. Materiał nie będzie się bezsensownie powtarzać, a Ty zaczniesz zdobywać coraz to nowsze i bardziej zaawansowane umiejętności. Jednocześnie poziom nie będzie znacząco przekraczał Twoich możliwości, a jedynie stopniowo będzie przygotowywać Cię do rozwijania wiedzy.

Stacjonarnie lub online

Korzystając z indywidualnego kursu Speak Up szkole angielskiego, możesz także liczyć na wybór pomiędzy zajęciami w bezpośrednim kontakcie z lektorem albo poprzez szkolenia online. Obie wersje są równie skuteczne, ponieważ nawet jeśli zdecydujesz się na rozwiązywanie zadań na platformie internetowej, to nadal Twoje postępy i wyniki są kontrolowane i analizowane przez prowadzącego. Zatem może on równie na bieżąco wskazywać na popełniane przez Ciebie błędy i wskazywać na znaczącą poprawę w konkretnych obszarach.

Takie rozwiązanie daje kursantowi również większą swobodę w decydowaniu o przeznaczonym czasie na naukę i jest to także możliwość dopasowania zajęć do swoich pozostałych obowiązków. Właśnie dlatego najczęściej kursy indywidualne są polecane osobom pracującym lub studiującym jednocześnie czy też młodym mamom, gdzie wszystkim zależy na kształtowaniu swoich zdolności lingwistycznych, a także pogodzeniu tej dodatkowej nauki z codziennymi obowiązkami, co w przypadku kursów online jest jeszcze przydatniejsze.

Tematyka według zainteresowań

Bardzo często wybierając kursy indywidualne, masz także możliwość decydowania o kwestiach, które będą poruszane podczas zajęć. Taka swoboda poznawania materiału pozwala zwiększyć zainteresowanie prowadzonymi ćwiczeniami, ponieważ uczysz się tematów, słownictwa, wyrażeń, które Cię ciekawią. Może to być związane bezpośrednio z Twoimi pasjami i zainteresowaniami, jak i bieżącymi potrzebami.

Doskonałym przykładem będzie awans w pracy, gdzie załóżmy będziesz musiał częściej kontaktować się z klientami, w tym także zagranicznymi, dlatego znajomość angielskiego w stopniu zaawansowanym w dziedzinie biznesowej będzie milej widziana. Również, gdy planujesz wyjazd za granicę warto zapoznać się z kluczowymi słownictwem, by poradzić sobie w czasie podróży, załatwiania formalności i podczas innych nieprzewidywalnych sytuacji. Jak widać wariantów może być naprawdę wiele i to Ty masz okazję podjąć decyzję o czym chciałbyś dowiedzieć się więcej i jakie obszary po angielsku chcesz poruszyć. Wszystko w kursie indywidualnym może być podporządkowane Tobie, dlatego warto się nad nimi zastanowić i skorzystać z dobrej oferty chociażby w szkołach Speak Up.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone