Zamknij
REKLAMA

Kiedy wybrać się do aquaparku?

10:32, 03.07.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Kiedyś mianem aquaparku określano niemal każdy większy basen posiadający więcej niż jedną zjeżdżalnię. Dzisiaj wymagania klientów są o wiele większe, przez co aquaparki stały się kompleksami oferującymi dziesiątki atrakcji wodnych i nie tylko. Tym samym są obecnie miejsca, które warto odwiedzać przy wielu różnorodnych okazjach.

Weekend z rodziną w aquaparku

Wizyta w kompleksie basenowym to doskonała okazja, aby spędzić wspólnie nieco czasu. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą się tu bowiem świetnie bawić. Dla najmłodszych przeznaczone są różnej wielkości zjeżdżalnie, rwąca rzeka, czy zabawa na pontonach. Dorośli chętnie skorzystają z największych zjeżdżalni, sauny, jacuzzi czy hydromasażu. Natomiast kiedy zacznie doskwierać głód, warto odwiedzić barek wodny.

Impreza zorganizowana

Wydaje się, że aquapark to idealne miejsce do zorganizowania imprezy okolicznościowej, zwłaszcza dla dzieci. Z pewnością zgaszenie świeczek na torcie w basenie oraz zabawa na zjeżdżalniach z przyjaciółmi sprawią mnóstwo radości maluchowi obchodzącemu urodziny. Niektóre aquaparki oferują usługi animatora zabaw oraz umożliwiają zarezerwowanie stolika w barku wodnym. Jednak nawet jeśli nie ma takiej możliwości, bez trudu można zorganizować tego typu wydarzenie samodzielnie.

Ćwiczenia w wodzie i nie tylko

Aquaparki odwiedzają również miłośnicy aktywności sportowej. Wizyta w godzinach najmniejszego oblężenia gwarantuje wygodne pokonywanie długiego basenu wydzielonego do pływania. Godna uwagi jest też siłownia w wodzie, która staje się nieodłącznym elementem wyposażenia większości aquaparków. Ponadto, coraz częściej przy kompleksach basenowych powstają kluby fitness. Warto wybrać się tam na trening, aby później wypocząć i zregenerować organizm w saunie lub w strefie hydromasażu.

Czas spędzony z przyjaciółmi

Już dawno aquaparki nie są miejscami przeznaczonymi tylko dla dzieci. Dlatego też dorośli odwiedzają je również bez swoich pociech. Można np. zorganizować wyjście z przyjaciółmi, aby nieco aktywniej spędzić wspólnie trochę czasu. Po zakończeniu wodnych szaleństw na zjeżdżalniach, rwących rzekach czy spływach pontonowych warto wspólnie wypocząć w wannie z jacuzzi lub też napić się bezalkoholowego drinku, nie wychodząc z wody.

Najlepsze aquaparki w Polsce

Powyżej wymieniono wiele zalet aquaparków, jednak należy podkreślić, że nie dotyczą one wszystkich tego typu obiektów. Porównując różne aquaparki - Parkwodny.pl z pewnością należy do tych, które mają kompleks mający do zaoferowania wyjątkowo wiele atrakcji. Jest to wciąż największy kryty aquapark w kraju, oferujący szeroki wybór zjeżdżalni i atrakcji wodnych, a także dobrze zaopatrzony barek, duży basen do pływania oraz brodziki dla najmłodszych. Ponadto, przy Parku Wodnym znajduje się klub fitness.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone