Zamknij
REKLAMA

Dlaczego najlepiej kupić cały komplet wypoczynkowy?

11:53, 21.08.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Jeśli dysponujemy przydomowym ogrodem albo działką za miastem, w sezonie wiosenno-letnim życie toczy się przede wszystkim na świeżym powietrzu.

Zakup komfortowych mebli ogrodowych należy więc traktować jako inwestycję szczególnie ważną - od ich estetyki oraz funkcjonalności zależy jakość czasu spędzanego na łonie natury. Najrozsądniejszym wyjściem jest wybór kompletu wypoczynkowego, składającego się z wielu elementów, który stanowi spójną całość estetyczną i stylistyczną. 

Zestawy mebli do ogrodu są zwykle pokaźne: składają się z sofy bądź narożnika, foteli, puf oraz stolika. Już sam podstawowy skład takiego zestawu gwarantuje, że swobodnie rozsiądą się na nim wszyscy członkowie rodziny, a nawet goście. Jeżeli prowadzimy naprawdę intensywne życie towarzyskie, zawsze można dokupić kolejne siedziska czy stół albo... drugi  komplet wypoczynkowy.

Najważniejsze, żeby wszystkie meble były jednakowe - nie ma przykrzejszego widoku niż przestrzeń wypoczynkowa w ogrodzie lub na działce, na którą składają się niepasujące do siebie meble, zdekompletowane stare krzesła czy przypadkowe leżaki. Wciąż jeszcze niektórzy z nas mają tendencję do wywożenia starych mebli na działkę za miasto, choć przecież wypoczywanie w nieestetycznym otoczeniu trudno nazwać efektywnym wypoczynkiem.

Komplety technorattanowe oraz rattan efekt

Warto zatem zainwestować w komplet wypoczynkowy, tym bardziej, że nowoczesne zestawy mebli ogrodowych produkowane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych mogą stać pod gołym niebem przez cały rok i nie wymagają konserwacji. Jeśli stoimy właśnie przed decyzją o wyborze mebli wypoczynkowych rozważmy zakup kompletu technorattanowego lub z najwyższej jakości polipropylenu o strukturze naturalnego rattanu Rattan Efekt. 

Technorattan oraz drugie wspomniane tworzywo sztuczne spełniają najbardziej wygórowane potrzeby estetyczne, są bardzo komfortowe w użytkowaniu oraz odporne na działanie nawet ekstremalnych czynników atmosferycznych. Zestawy mebli ogrodowych formatowane są w taki sposób, żeby zakup kompletu był bardziej opłacalny niż wtedy, kiedy próbujemy kupować pojedyncze egzemplarze. 

W Focus Contract warto zwrócić uwagę na:

Zestaw mebli ogrodowych California 3  - wygodna trzyosobowa sofa oraz dwa kubełkowe fotele o ascetycznej stylistyce doskonale sprawdzą się na tarasie, patio czy w ogrodzie. W skład zestawu wchodzi także zgrabny kawowy stolik. Zestaw dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych - obok cappucino, także brown oraz graphite. Meble California pasują zarówno do ogrodów tradycyjnych jak i nowoczesnych. To tzw. meble bezobsługowe, odporne na wahania temperatury czy silne działanie promieni słonecznych.

Zestaw mebli ogrodowych Georgia - dwuosobowa sofa w komplecie z dwoma fotelami oraz stolikiem kawowym. Zestaw dostępny w kolorach: brown i graphite. Zaokrąglone podłokietniki oraz dobrze wyprofilowane zagłówki czynią ten komplet wyjątkowo wygodnym w użytkowaniu. Ponadczasowy design gwarantuje udane aranżacje tarasów czy przestrzeni wypoczynkowych w ogrodach. 

Zestaw mebli ogrodowych Corfu Fiesta II - dwa fotele plus dwie dwuosobowe sofy oraz duży stół to idealny komplet dla osób, które często i długo biesiadują w ogrodzie. Zestaw w uniwersalnym kolorze cappucino - a także w wersji brown lub graphite - wykonany jest z najwyższej jakości polipropylenu o strukturze naturalnego rattanu Rattan Efekt. Wygodne podłokietniki oraz zagłówki zachęcają do dłuższych posiedzeń na łonie natury. 

Wszystkie opisane zestawy mają nowoczesny design, uniwersalną kolorystykę i, charakterystyczną dla mebli z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, lekkość i finezję wykonania. 

Nie tylko do ogrodu

Oszczędność pieniędzy oraz gwarancja estetyki to podstawowe zalety kupowania kompletów wypoczynkowych. Warto także pamiętać, że zwłaszcza zestawy technorattanowe są na tyle wyrafinowane estetycznie, że z powodzeniem sprawdzą się także w salonie czy pokoju dziennym.

Użytkowane na zewnątrz nie wymagają żadnej dodatkowej konserwacji - zabrudzone wystarczy przemyć wilgotną szmatką z delikatnym detergentem. Strukturze włókien technorattanowych oraz ich kolorystyce nie szkodzi ani wysoka temperatura i duże nasłonecznienie, ani deszcz. Mogą więc stać w przeznaczonym im miejscu przez cały rok bez uszczerbku na estetyce i funkcjonalności.  

Komplet wypoczynkowy z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych to najlepsza możliwa inwestycja, jeśli chcemy, żeby nasz taras, balkon czy ogród wyglądał maksymalnie estetycznie i był naprawdę komfortowym miejscem wypoczynku.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone