Zamknij
REKLAMA

Ile trwa wzięcie kredytu?

13:38, 26.10.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Ile trwa wzięcie kredytu? To zależy przede wszystkim od jego rodzaju, a co za tym idzie – liczby formalności do załatwienia. Najszybciej otrzymujemy gotówkę na dowolny cel, nieco dłużej czekamy na przyznanie środków na zakup samochodu, najwięcej cierpliwości trzeba mieć zaś do kredytu hipotecznego, o który zresztą najtrudniej.

Kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe są przyznawane przez banki na dowolny cel i w tym przypominają popularne chwilówki. Oczywiście o kredyt gotówkowy nieco trudniej, ale nadal można go zdobyć niemal od ręki. Wszystko zależy od wymogów formalnych banku, a także dokumentów, które są niezbędne przy weryfikacji sytuacji finansowej. Porównywarka kredytów gotówkowych kredytowo.org pozwala sprawdzić, co będzie potrzebne do pożyczenia pieniędzy w konkretnym banku. Właśnie na tej stronie warto spędzić kilka, kilkanaście minut, analizując dostępne na rynku oferty. Po wybraniu najatrakcyjniejszej wystarczy wejść na stronę internetową banku lub do aplikacji.

Obecnie coraz częściej usługi bankowe są realizowane bez konieczności fizycznego pójścia do najbliższego punktu stacjonarnego. Choć dla wielu osób rozmowa z konsultantem to nadal preferowana forma wnioskowania o pieniądze, są też klienci, którzy wręcz uwielbiają branie kredytu bez konieczności rozmawiania z kimkolwiek. Jeżeli jesteś już klientem banku, weryfikacja trwa jeszcze szybciej. Wzięcie kredytu gotówkowego oznacza od 1 do 2 dni roboczych oczekiwania na gotówkę, ale często środki są wydawane naprawdę szybko.

Kredyt samochodowy

Nieco dłużej oczekujemy na przyznanie i realizację kredytu samochodowego, ponieważ formalności załatwiamy nie tylko z bankiem, ale również w wydziale komunikacji oraz u sprzedawcy pojazdu. Wiele zależy od tempa załatwiania spraw i… odrobiny szczęścia. Teoretycznie jesteś w stanie zmieścić się w jednym dniu, ale zwykle kierowcy poświęcają na formalności 2-3 dni robocze. Oczywiście pod warunkiem, że bank da zielone światło, a transakcję uda się bezproblemowo sfinalizować.

Kredyt hipoteczny

Kredyty na mieszkanie słusznie kojarzą się z długim czasem oczekiwania na decyzję i całą listą formalności do załatwienia – zarówno na etapie przygotowywania wniosku, jak i uzupełniania go o niezbędne dokumenty. Tak naprawdę cała procedura może trwać tygodniami, ponieważ najpierw trzeba znaleźć nieruchomość, którą chcemy kupić na kredyt, a następnie wybrać bank. Aby nie żałować decyzji i nie stracić pieniędzy, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego, a także wiedzieć, jak działa np. porównywarka kredytowa kredytowo.org, ułatwiająca zestawianie ofert poszczególnych banków. To kwestia bardzo indywidualna, ale przygotuj się na co najmniej 1-2 miesiące starań i oczekiwania.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Mr George SmithMr George Smith

0 0

Do You Need a loan?..?

Contact Mr George Smith, a private money lenders .Here comes a good loan offer for all those who needs Financial assistance at a low rate of 3%. With Red Cross loan Improvement, you can say goodbye to all your financial crisis and difficulties. We give out loans of any amount. We fight financial crisis and to give a room for bright future in our society as we do our business .If you are interested you should indicate your interest and we shall assist you in loan.

Apply with details.

1. Your names:
2. Amount Needed:
3. Your country:
4. Loan Duration:
5. Your address:
6. Phone Number:
7. Monthly Income:
8. VALID ID:

(International or National)

Contact Person: Mr George Smith
E-mail: [email protected] 16:14, 07.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone