Zamknij
REKLAMA

Korzyści prywatnej opieki zdrowotnej

08:23, 02.05.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Pacjenci, którzy korzystają ze świadczeń opieki zdrowotnej publicznej służby zdrowia wiedzą jak bardzo może być to irytujące. Problem zaczyna się już na początku, kiedy wizytę trzeba umówić. Są placówki, w których umówienie porady u lekarza pierwszego kontaktu może być odległe o kilka dni. A przecież jeśli dopadnie nas choroba nie mamy czasu czekać kilka dni na wizytę. Prywatne placówki medyczne gwarantują nam dostęp do wizyt u lekarzy specjalistów w o wiele krótszym czasie niż państwowe placówki. Wizyty u lekarzy internistów są dostępne tego samego dnia, a jeśli nie będziemy mogli skorzystać z dostępnych opcji, mamy inną możliwość kontaktu z lekarzami.

Czaty i porady telefoniczne

Jeśli nie mamy możliwości udania się do placówki, możemy skorzystać z opcji czatu z lekarzem (coraz więcej specjalizacji oferuje taką możliwość) podczas, którego przedstawimy swoje objawy i uzyskamy wskazówki do dalszego postępowania, a w razie konieczności lekarz wystawi skierowanie na badania diagnostyczne lub przepisze wskazane leki. Wiele placówek posiada gorącą linię, dzięki której można konsultować ciężkie przypadki. Bardzo ważne jest, że takie usługi są dostępne do późnych godzin jeśli nawet nie przez całą dobę.

Brak skierowań do lekarzy specjalistów

Obecna publiczna służba zdrowia wymaga skierowania od lekarza internisty do każdego specjalisty. Chociaż czasami oczywiste wydaje się, do jakiego lekarza musimy się udać z danym schorzeniem, to i tak najpierw czeka na wizyta u lekarza rodzinnego po skierowanie. Wymaga to dodatkowego poświęcenia dodatkowego czasu, a ten jest obecnie na wagę złota. Jeśli mamy wykupiony pakiet medyczny (zdrowiewfirmie.pl) do porównania na w prywatnej placówce nie musimy się martwić o żadne skierowania -  idziemy do danego lekarza bezpośrednio, a jeśli będziemy mieli wątpliwości do kogo się udać, możemy skonsultować swoje objawy podczas wizyty wirtualnej, gdzie otrzymamy wszelkie wskazówki.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone