Zamknij
REKLAMA

Nowoczesne akcesoria kuchenne, w których się zakochasz. Poznaj markę Joseph Joseph oraz ich obłędne zestawy kuchenne

11:15, 10.06.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Akcesoria kuchenne to narzędzia ułatwiające przygotowywanie posiłków. Są więc niezbędne w każdej kuchni. Dzięki nim gotowanie może być przyjemnością. Atrakcyjne wizualnie gadżety marki Joseph Joseph mogą stanowić ozdobę kuchni, a równocześnie dzięki funkcjonalności sprawiają, że prace kulinarne są znacznie łatwiejsze.

Nowoczesne akcesoria marki Joseph Joseph

Poręczne akcesoria przydatne w każdej kuchni – sprawdź gadżety i akcesoria kuchenne od Maleomi. Zapewniają one wygodę użytkowania i wysoką jakość. Dostępne w sklepie akcesoria tej marki wyróżniają się innowacyjnością rozwiązań i trwałością. Duży wybór różnego rodzaju przyrządów kuchennych łączy atrakcyjny design i funkcjonalność. Wykonane są z trwałego materiału wysokiej jakości, dobranego odpowiednio do przeznaczenia. Najczęściej jest to: stal nierdzewna, silikon, drewno, akryl, przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Zestaw desek marki Joseph Joseph

Zestaw desek marki Joseph Joseph, wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, pomoże utrzymać czystość w kuchni, a równocześnie pozwoli na pokrojenie każdego produktu. Deski można zestawiać razem, więc nie zajmują dużo miejsca. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Pasują do siebie kolorystyką, a ponadto wyglądają dekoracyjnie. Ich wyprofilowana powierzchnia ułatwia przesypywanie pokrojonych produktów, a podniesione krawędzie zapobiegają rozsypywaniu się okruszków czy wyciekaniu soku z warzyw na blat. Antypoślizgowe narożniki utrzymują deskę w czasie pracy na miejscu. Bez względu na to, co będzie na nich krojone, blat kuchenny pozostanie czysty. Powierzchnia desek jest fakturowana, dzięki czemu krojenie jest łatwiejsze, a np. mięso nie przesuwa się w czasie obróbki. Pozwala to uniknąć zacięcia się nożem w czasie pracy.

Zestaw noży od braci Joseph Joseph

Zestaw noży marki Joseph Joseph to najwyższa jakość stali nierdzewnej. Nowoczesne, proste formy, pasują do każdej, nowoczesnej kuchni. W czasie krojenia żywność nie przywiera do pokrytego warstwą silikonu ostrza noża, dzięki czemu praca nim jest znacznie łatwiejsza. Odpowiednio wyprofilowana rękojeść sprawia, że krojenie jest wygodne i unikamy kontaktu z ostrzem przy odkładaniu noża. W zestawie znajdziemy nóż szefa kuchni i nóż ząbkowany, odpowiedni do krojenia ryb, wędlin, warzyw czy owoców oraz nożyk przeznaczony do warzyw i owoców. Noże niezbędne są w każdej kuchni. Ich uniwersalna kolorystyka i wysoka funkcjonalność sprawiają, że trudno się bez nich obyć. Ułatwiają przygotowanie posiłku przy równoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa.

Zestaw pojemników na przyprawy

W zestawie Spice Store Joseph znajduje się aż 10 pojemników na przyprawy w dwóch rozmiarach. Ich pokrywki zaprojektowano w taki sposób, że można je ustawiać jeden na drugim. Obrotowy stojak ułatwia znalezienie właściwej przyprawy. Zajmuje niewiele miejsca, a wprowadza porządek do kuchni. Pojemniki sprawdzą się nie tylko w przypadku przechowywania przypraw, ale także kawy, herbaty i innych sypkich produktów. Podstawa stojaka jest antypoślizgowa, nie ma więc ryzyka, że sięgając po słoik, przewrócimy cały stojak. Szczelne pokrywki gwarantują, że przyprawy długo zachowają świeżość i aromat.

Akcesoria kuchenne marki Joseph Joseph to doskonały wybór dla osób ceniących nowoczesny design i funkcjonalność. Można je myć w zmywarce, są trwałe i bezpieczne. Te przedmioty codziennego użytku zapewniają komfort i wygodę.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%