Zamknij
REKLAMA

Ślub jak za dawnych lat – zaproszenia ślubne vintage

09:09, 05.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Atmosfera dawnych lat dla wielu młodych ludzi jest urzekająca. Dlatego współczesne pary młode chętnie decydują się na organizację ślubu oraz przyjęcia w stylu vintage. Znalezienie odpowiedniej sali weselnej, dekoracji, odzieży i dodatków to trudne zadanie. Gdy wszystko będzie zaplanowane, warto pomyśleć o eleganckich i pasujących do charakteru uroczystości zaproszeniach ślubnych.

Jak wybrać zaproszenia ślubne w Internecie?

Zaproszenia na ślub takiego typu: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zaproszenia-slubne/ można zamówić w sklepie stacjonarnym lub w Internecie. W sieci jest dostępnych wiele modeli, ceny są bardzo atrakcyjne, a gotowe zaproszenia są przesyłane pocztą lub kurierem. O czym powinni pamiętać narzeczeni, jeśli zamawiają zaproszenia ślubne on-line? Przed złożeniem zamówienia trzeba dokładnie przeczytać regulamin. Niektóre sklepy wysyłają bilety w paczkach po 5, czy 10 sztuk, inne nie oferują personalizacji, coo oznacza, że narzeczeni będą musieli odręcznie wpisać imiona i nazwiska gości. Rodzaj i gramatura papieru również mają bardzo duże znaczenie. Im grubszy papier i bardziej szlachetne wykończenie, tym efektowniej prezentuje się gotowe zaproszenie. Czasami styl biletu odpowiada narzeczonym, ale kolory lub gotowy tekst nie spełniają ich oczekiwań. Jeśli sklep ma możliwość dodawania własnych wierszyków, aforyzmów, czy tekstów oraz oferuje dostosowanie koloru, to można mieć pewność, że zaproszenia zostaną wykonane na potrzeby zamawiającej pary.

?

Czas – istotny czynnik przy wyborze zaproszeń ślubnych

Zamówienie zaproszeń on-line to wygoda, możliwość wybrania nietuzinkowego projektu oraz obniżenie kosztów. Przyszli małżonkowie powinni pamiętać o tym, że wykonanie projektu i wydrukowanie zaproszeń wymaga czasu. Sklepy internetowe są ogólnodostępne – z ich oferty mogą korzystać narzeczeni z całej Polski, a nawet z zagranicy. To sprawia, że w sezonie ślubnym oczekiwanie na zaproszenia może znacznie się wydłużyć. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest przygotowanie projektu i zamówienie zaproszeń na kilka miesięcy przed planowaną uroczystością.

Zaproszenia vintage

Zaproszenia ślubne vintage nawiązują do klimatu dawnych lat. Eleganckie grafiki, czy motywy kwiatowe przywołują wspomnienia ozdobnej papeterii z mieszkania dziadków. Wyjątkowe ornamenty, paski, czy wianki doskonale pasują do uroczystości ślubnej, której motywem przewodnim jest przeszłość.

Piękne eleganckie śluby w stylu vintage wymagają odpowiedniej oprawy. Warto zadbać o akcesoria, dodatki i wyjątkowe zaproszenia ślubne, które podkreślą niepowtarzalny klimatu uroczystości.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone