Zamknij
REKLAMA

Bank głosów

00:00, 14.08.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Dynamicznie rozwijający się rynek multimediów oddziałuje szeroko na branże poboczne. Doprowadza to do powstawania potrzeby realizacji coraz to bardziej nieoczywistych usług. W wersjach multimedialnych można w tej chwili znaleźć praktycznie wszystko - od opracowań lektur szkolnych, poprzez instrukcje obsługi sprzętów agd i rtv, aż po wspaniale odczytane wersje klasycznych wierszy polskich wieszczów.

Głos to potęga

Ważne miejsce na rynku wydawnictw multimedialnych zajmują pozycje oparte o pracę lektora. Oczywiście najbardziej okazałe wydawnictwa opierają się na współpracy ze znanym lektorem, obdarzonym nienaganną dykcją, a do tego rozpoznawalnym w świecie popkultury. Można tutaj chociażby wspomnieć o Piotrze Fronczewskim, Januszu Gajosie, czy też Andrzeju Sewerynie, którzy na swym koncie posiadają rozliczne współprace przy tworzeniu chociażby audiobook'ów.

Na zatrudnienie znanej twarzy nie może sobie jednakże pozwolić każde wydawnictwo, bowiem skorzystanie z takiej opcji wiąże się z koniecznością wypłaty sowitego wynagrodzenia. Rozwiązaniem dla mniejszych wydawnictw, w tym także dla pozycji tworzonych okazjonalnie, chociażby przez samorządowe centra kultury jest skorzystanie z oferty, jaką posiada każdy bank głosów - https://www.powitania.pl/bank-glosow/

Głos do wynajęcia

Tego typu baza danych, zgodnie zresztą ze swoją nazwą, stanowi pokaźny zbiór głosów lektorów, na podstawie których można wybrać odpowiadającą dostępnym dla danego podmiotu możliwościom finansowym. Daje to szansę na znalezienie oferty praktycznie w każdej realnej półce cenowej.

Korzystanie z banków głosów ma także inne zalety. Przede wszystkim pozwala dokonać swoistego przesłuchania potencjalnych lektorów bez konieczności ich osobistego zapraszania. Skraca przy tym jednocześnie całą ścieżkę formalno-finansową, wszelkie kwestie związane z transakcją załatwia bowiem w imieniu lektorów obsługa danej strony internetowej, czyli banku głosów.

Szybko, sprawnie, solidnie

Możliwość załatwienia kwestii lektorskich w sposób 'online' jest więc bardzo dużym ułatwieniem i usprawnieniem, szczególnie dla podmiotów, które z takiej usługi korzystają tylko okazjonalnie.

Całość procesu wynajmu lektora dokonywana jest za pośrednictwem kilku kliknięć, więc trwa bardzo krótko i dzieje się w sposób zautomatyzowany.

REKLAMA
(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone