Zamknij
REKLAMA

Czy warto założyć kartę Twisto?

14:51, 18.02.2020 | materiały partnera

Karta Twisto to jedna z najpopularniejszych usług związanych z finansami, jakie w ciągu ostatnich miesięcy pojawiły się w Polsce. Tym, co wyróżnia ją na tle innych rozwiązań proponowanych przez startupy jest jednak to, że jednym z udziałowców jest popularny bank działający od wielu lat w Polsce.

  1. Najważniejsze informacje na temat Twisto
  2. Jak działa limit kredytowy Twisto?
  3. Czy warto korzystać z cashbacku?

Nic więc dziwnego, że użytkownicy chętnie otwierają kartę Twisto, szczególnie że mogą skorzystać z promocji dla nowych użytkowników oraz atrakcyjnego cashbacku.

Najważniejsze informacje na temat Twisto

Proces zakładania karty jest bardzo prosty, dzięki czemu każdy internauta powinien z nim sobie poradzić bez żadnego problemu. Potrzebne są jedynie podstawowe dane kontaktowe, pesel, numer telefonu oraz adres email. W celu zapewnienia klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa, nie muszą oni dostarczać skanów dokumentów ani też przesyłać potwierdzeń uzyskiwanych dochodów, jak to ma miejsce w przypadku innych kart. W kilka minut można więc otworzyć kartę, która zapewni darmowy limit kredytowy aż do 45 dni. W dodatku sama karta wydawana jest bezpłatnie, co w połączeniu z uproszczonym procesem weryfikacji sprawia, że jest to lepszy wariant niż tradycyjne karty kredytowe.

Jak działa limit kredytowy Twisto?

Wystarczy pamiętać o tym, aby terminowo spłacać zadłużenie na karcie (a więc zrobić to do 45 dni), a będzie można uniknąć jakichkolwiek opłat. Sama karta działa w bardzo prosty sposób. Jeżeli na przykład zapłacisz nią podczas zakupów, to zamiast wydawać własne pieniądze, będziesz mógł uzyskać do 45 dni okresu kredytowania. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku pojawienia się nieplanowanych wydatków. Do tego dochodzą często organizowane promocje, dzięki którym nowi użytkownicy mogą skorzystać z bonusów przyznawanych za samo założenie karty i wykonanie kilku transakcji. Szczegółowe opisy tych ofert oraz Twisto opinie znajdziesz na stronie popularnego serwisu analizującego najlepsze oferty związane z finansami.

Czy warto korzystać z cashbacku?

Oprócz wspomnianych promocji, użytkownicy karty Twisto mogą korzystać z atrakcyjnego cashbacku. Tym samym nie dość, że każdą płatność będziesz mógł odroczyć o 45 dni, to dodatkowo możesz zaoszczędzić aż do 10%. Wysokość cashbacku (pieniędzy, które firma zwróci na twoje konto po dokonaniu płatności) zależy od sklepu, jednak oferta firm współpracujących ze startupem Twisto powiększa się z każdym dniem. Już teraz znajdziesz tu popularny serwis umożliwiający rezerwowanie noclegów, sklepy zoologiczne, sklepy obuwnicze i wiele innych firm oferujących swoje usługi przez internet.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone