Zamknij
REKLAMA

Jak spędzić romantyczny weekend?

14:13, 19.02.2020 | materiały partnera

Będąc w związku w jego początkowym etapie robimy wszystko aby okazać swoje uwielbienie drugiej osobie. Miłe słowo, gest, drobny podarunek, jeden kwiatek, sms z miłym obrazkiem - jest wiele form okazywania sobie czułości. Z czasem jednak, im dalej w związek w codziennej rutynie bardzo często zapominamy o takich miłych serdecznościach, ponieważ... . No właśnie dlaczego tak jest? Przecież nie można zapominać o okazywaniu sobie uczuć, ponieważ z czasem nasza miłość może kompletnie wygasnąć. Może, żeby nie popadać w zbytnia rutynę warto zorganizować jakiś szalony ale romantyczny wypad sam na sam, aby znowu rozpalić w sobie miłosny ogień?

Wyjazd na Mazury

Każda para, nawet taka z wieloletnim stażem raz na jakiś czas powinna skoczyć w takie miejsce, gdzie będzie mogła nacieszyć się tylko i wyłącznie sobą. Tak, ktoś zaraz powie, że nie ma takiej możliwości, ponieważ są małe dzieci. Maluchy można bez problemu zostawić z kimś z rodziny lub wynająć do nich pewną opiekunkę, która zajmie się nimi przez weekend. Tylko w przypadku takich osób warto mieć naprawdę kogoś polecanego, dobrego, co zagwarantuje dzieciom odpowiedni poziom bezpieczeństwa i rozrywki. Nawet wtedy, kiedy mamusine serce będzie rozdarte z powodu tego, że wyjeżdża tylko z tatą na romantyczny wypad - należy jechać. Dzięki temu nawet najbardziej zmęczona mama odpocznie i z wielką przyjemnością wróci do swoich dzieci. Dla wszystkich par, niezależnie od stażu dobrym pomysłem jest romantyczny weekend na Mazurach.

Gdzie na Mazury?

Dlaczego Kraina Tysiąca Jezior? Ponieważ leży w takim miejscu, że bez problemu można tam dotrzeć - nawet wtedy, kiedy będziemy poruszali się komunikacją krajową (pociąg, autobus, itd.). Bo jest to jeden z najpiękniejszych region, gdzie dosłownie można zagubić się pośród najpiękniejszej natury i to o każdej porze roku. Mazury ze swoimi jeziorami to idealne tło do tego aby porzucić chwilową codzienność na rzecz siebie. Na Mazury można wyjechać dosłownie do wielu miejscowości. Chociażby do Iławy leżącej nad wielkim Jeziorakiem. Samo jezioro było bohaterem nie jednej powieści literackiej i filmowej. Inną propozycją jest piękny Ełk, gdzie również bez problemu znajdziemy hotel z apartamentem do wynajęcia dla zakochanych.

Dobrym pomysłem są również Mikołajki, które szczególnie w lecie cieszą się ogromną popularnością, jednak bez problemu poczujemy tu wspaniały i romantyczny klimat sprzyjający spacerem przy blasku księżyca nad jeziorem. W dodatku będzie można tu wypożyczyć jacht lub łódź, jeżeli będziemy mieli ochotę na rejs po jeziorze w romantycznej scenerii. Mrągowo. Giżycko, Olsztyn, Pisz, Ryn, Ruciane - Nida, Węgorzewo - tak naprawdę bez końca można wymieniać mazurskie miejscowości, gdzie zawsze znajdzie się miejsce dla wszystkich zakochanych. Warto więc tam pojechać, dzięki czemu będzie można oddalić się od zgiełku wielkiego miasta chociaż na krótki ale jakże bardzo spokojny weekend. W wielu miastach znaleźć można wspaniałe bazy noclegowe, które będą sprzyjały osobom zakochanym.

Romantyczny weekend na Mazurach możesz spędzić w Hotelu St. Bruno. Sprawdź ofertę na stronie: https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-pakiety-relaks/weekend-na-mazurach

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone