Zamknij
REKLAMA

Zabawne wzory na koszulkę z okazji dnia ojca

08:33, 31.03.2020 | materiały partnera

Wybór prezentu na Dzień Ojca nie jest łatwym zadaniem – zwłaszcza gdy zależy Ci na czymś wyjątkowym. Najważniejsze są życzenia złożone od serca, jednak warto pomyśleć również o drobnym upominku, który będzie przywoływał miłe wspomnienia. Jedną z propozycji może być koszulka na Dzień Ojca opatrzona zabawną grafiką. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych wzorów, które mogą przypaść Ci do gustu.

Koszulki dla taty – dlaczego to dobry pomysł?

Najlepszą kategorię prezentów stanowią te, które można praktycznie wykorzystać na co dzień. Koszulki idealnie się do tego nadają, gdyż mogą stanowić element ubioru, a jednocześnie być miłą pamiątką od bliskiej osoby. Najbardziej pożądane są T-shirty na Dzień Taty, które posiadają zabawny nadruk lub są w pełni spersonalizowane. Oznacza to, że masz szansę samodzielnie zaprojektować napis, grafikę lub wykorzystać zdjęcie, które najbardziej pasuje do charakteru Twojego taty.

Spersonalizowana koszulka – Dzień Ojca i nie tylko

W internecie dostępnych jest wiele sklepów, w których możesz zamówić gadżety na różne okazje. Dodatkowo firmy takie jak Mega Koszulki oferują możliwość wykonania T-shirtu na Dzień Taty według indywidualnego projektu. Jeżeli nie masz pomysłu na spersonalizowaną koszulkę na Dzień Ojca, możesz wybrać gotowy wariant spośród wielu dostępnych wzorów. Ciekawą opcją jest też to, że możesz zamówić koszulkę dla taty od razu zapakowaną w ozdobne pudełko.

Koszulki na Dzień Ojca od córki

 Koszulka dla taty od córki od MegaKoszulki

Jednym ze wzorów, które można wykorzystać, jest spersonalizowana grafika sugerująca, że koszulka jest prezentem od córki. Taka koszulka może być opatrzona napisem „Jestem dumnym ojcem świetnej córki” i z pewnością przypadnie do gustu każdemu tacie. Koszulka na Dzień Ojca od pociechy to nie tylko zabawny gadżet, ale także sentymentalny upominek, który zostanie doceniony.

Koszulki dla taty z motywem filmowym

Koszulka na Dzień Ojca od MegaKoszulki

Ciekawą propozycją jest T-shirt, który zawiera nadruk z przerobionym motywem filmowym. Wśród popularnych projektów można wyróżnić grafikę z „Gwiezdnych Wojen” – opracowana tak, aby nawiązywała do taty. Oprócz wizerunku Darth Vadera, na koszulce umieszczony jest śmieszny napis, który świetnie pasuje z okazji Dnia Ojca. Może to być na przykład „The best father in Galaxy” lub „Lord Father” z możliwością wstawienia wybranego imienia.

T shirt na Dzień Taty ze śmiesznym napisem

Koszulka dla taty od MegaKoszulki

Wśród gotowych wzorów można znaleźć też takie, które będą idealnym wyborem dla rodzica lubiącego żartować. Jedną z propozycji może być koszulka na Dzień Ojca z napisem „Keep calm and father on”. Warto pamiętać, że gotowe projekty można modyfikować według własnego pomysłu, dołączając do nich dodatkowe elementy graficzne. Ponadto istnieje możliwość zmiany koloru koszulki i wyboru odpowiedniego rozmiaru.

Klasyczne koszulki na Dzień Ojca

Dla lubiących prosty, ale osobisty przekaz, doskonałą opcją będzie koszulka dla taty na Dzień Ojca z krótką sentencją. T-shirt z napisem „Najlepszy tata na świecie” na pewno wywoła wzruszenie oraz sprawi, że rodzic poczuje się wyjątkowo. Mimo prostej grafiki i krótkiego przekazu, takie koszulki na Dzień Ojca cieszą się szczególną popularnością. Sprawdzą się jako dodatek do codziennego stroju, a także pozwolą wyróżnić się Twojemu tacie podczas uroczystości rodzinnych.

Koszulki na Dzień Ojca i nie tylko

Ze względu na możliwość dowolnej personalizacji, koszulki dla taty to idealny prezent na każdą okazję. Oprócz Dnia Ojca możesz je wręczyć na imieniny, urodziny lub na święta i mieć pewność, że taki gadżet zostanie doceniony i zapamiętany. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA