Zamknij
REKLAMA

Top 5 najciekawszych zegarków Invicta

18:20, 21.05.2020 | art.sponsorowany

Gdyby nie opinie użytkowników i ich zainteresowanie poszczególnymi modelami zegarków Invicta, wybór 5 najciekawszych propozycji byłby raczej niemożliwy. Kolekcja tej renomowanej marki jest tak różnorodna pod względem wzornictwa i funkcjonalności, że trudno znaleźć punkt zaczepienia. Jedyny sposób to znaleźć oparcie w gustach fanów zegarków Invicta, których nie brakuje na całym świecie.
 

Dlaczego Invicta?

Wybór takiej, a nie innej marki wydaje się być w pełni uzasadniony. Odważne zegarki Invicta projektowane z dużym rozmachem to niepowtarzalny styl oraz sposób na wyrażenie siebie i swojego podejścia do życia. Ponadto producent tych czasomierzy wydaje się nie zwalniać tempa w dążeniu do zegarmistrzowskiej doskonałości. Warto tutaj posłużyć się słowami samego producenta zegarków Invicta: "Naszym celem jest, żeby wszyscy użytkownicy naszych zegarków doświadczali najwyższej jakości, wartości i troski we wszystkim, co tworzymy. Żeby doświadczali ducha nieskończonych możliwości naszych produktów". Przejdźmy zatem do rankingu 6 modeli marki Invicta, które zdecydowanie są jednymi z ciekawszych propozycji jeśli chodzi o oryginalne i prawdziwie męskie zegarki.

5. Zegarek Invicta Pro Diver 24719

Idealna propozycja dla miłośników zegarków typu "nurek". Jako klasyczny czasomierz tego rodzaju wyposażony jest w precyzyjny chronograf oraz pierścień antyrewersyjny, czyli obrotowy bezel. Zegarek Invicta Pro Diver 24719 wyposażony jest także w specjalną powłokę świetlną Neobrite. Wysoka funkcjonalność tego czasomierza odpowiada profesjonalnym zegarkom do nurkowania. Męski zegarek Invicta to model na srebrnej bransolecie ze stali nierdzewnej, z kopertą w tym samym kolorze, a całość idealnie dopełnia niebieski bezel i niebieski cyferblat z tarczami chronografu. Uniwersalny i nieco biżuteryjny charakter prezentowanego zegarka Invicta czyni z niego idealny dodatek do codziennej męskiej garderoby. Jako że wzornictwo subtelnie nawiązuje do klasyki, szczególnie dzięki analogowej tarczy, Invicta 24719 sprawdza się także w połączeniu z garniturem, lub samą marynarką. Cena w stosunku do jakości jak najbardziej atrakcyjna.

4. Zegarek Invicta MASTER OF THE OCEAN IN25826

Jego rozszerzona nazwa to Master of the ocean. Zegarek wydaje się zawdzięczać swoją popularność temu, jak imponująco i męsko wygląda. Klasyczne połączenie barw złotej, srebrnej i granatowej w zestawieniu ze stalową bransoletą nadaje zegarkowi Invicta IN25826 niezaprzeczalnej elegancji. Jego zdecydowanie biżuteryjny charakter sprawia, że jest to czasomierz bardziej na specjalne okazje niż do codziennego użytku. Zegarek męski Invicta Pro Diver IN25826 to wyjątkowa propozycja dla mężczyzn, którzy lubią korzystać z wyrazistych dodatków w prestiżowym stylu, który nawiązuje do ponadczasowych i klasycznych trendów. Tarcza zegarka jest bardzo czytelna i nie brak jej subtelnego uroku, ze względu na brak jakichkolwiek dodatkowych wskaźników, nie licząc datownika. 100 m wodoszczelności oraz właściwe dla tej marki podświetlenie Neobrite czyni zegarek Invicta IN25826 także funkcjonalnym. Jeżeli zaś chodzi o cenę, to jest ona na poziomie "kup teraz".

3. Zegarek Invicta 5053 AUTOMATIC PROFESSIONAL 

...a zatem model z tej samej serii, co miejsce 5. Rozszerzona nazwa to Automatic professional. Rozszerzenie sugeruje rodzaj mechanizmu, jaki zawiera w sobie srebrna koperta tego pięknego czasomierza. Otóż zegarek Invicta Pro Diver 5053 stanowi ukłon w stronę użytkowników, którzy cenią sobie automatyczny rodzaj mechanizmu. W związku z tym, że napędza się samoczynnie poprzez ruch ręki. Invicta 5053 jest zatem jednocześnie propozycją dla mężczyzn, którzy nie chcą pamiętać ani o wymianie baterii, ani o codziennym nakręcaniu swojego czasomierza. Utrzymany w tonacji srebrnej w połączeniu z niebiesko-czerwonymi akcentami zegarek Invicta 5053 na bransolecie stanowi efektowny dodatek do eleganckiej, męskiej garderoby. Ząbkowany bezel doskonale uzupełnia biżuteryjny charakter tego gustownego zegarka. Jako reprezentant serii Pro Diver, model posiada aż 200 m wodoszczelności, co pozwala na nurkowanie z nim na dużych głębokościach.

2. Zegarek Invicta Star Wars 26208

Model z renomowanej, a jednocześnie limitowanej edycji. Czasomierze z tej kolekcji w całości poświęcone są najbardziej popularnej serii science fiction w historii kina. Każdy zegarek Invicta Star Wars precyzyjnie oddaje charakter konkretnych postaci. Inspiracją prezentowanego modelu jest Darth Vader. W związku z tym Invicta 26208 utrzymany jest w mrocznej tonacji, a układ tarcz chronografu na cyferblacie ujawnia charakterystyczny element hełmu Vadera. Zegarek posiada nieco industrialny, żeby nie powiedzieć groźny charakter. Nity wokół cyferblatu oraz duże, metaliczne przyciski wraz koronką nasuwają skojarzenia z ubiorem, a raczej zbroją Dartha Vadera. Zegarek Invicta 26208 jest dostępny na pasku z tworzywa sztucznego, przeplatanego metalowymi wstawkami, dlatego należy raczej do tych cięższych, masywnych czasomierzy. Pomijając wysokiej klasy wykonanie oraz dużą funkcjonalność modelu Invicta Star Wars 26208, jest to z pewnością zegarek stworzony dla miłośników Gwiezdnych Wojen i filmów science fiction.

1. Zegarek Invicta Star Wars 26551

Okazuje się, że ten model cieszy się największą popularnością wśród fanów Invicty. Na podium znajdują się zatem dwa modele z tej samej, limitowanej serii. Limitowany, męski zegarek Invicta Star Wars 26551 stanowi ukłon w stronę entuzjastów Gwiezdnych Wojen. Niepowtarzalny czasomierz jest jednocześnie gwiazdorsko skonstruowany. Właściwie wygląda, jakby pochodził z kosmosu. Aranżacja tego zegarka jest wyraźnie inspirowana robotem R2D2 z filmu Gwiezdne Wojny. Wzór umieszczony na tarczy, to dosłownie wykapany Artuditu. Industrialny design, srebrne i niebieskie, metaliczne barwy z osobliwym czerwonym oczkiem na cyferblacie, nasuwają jednoznaczne skojarzenia z małym, zabawnym i oczywiście wielofunkcyjnym robotem - solidnym towarzyszem pozytywnych bohaterów gwiezdnej sagi.

Poza wszelkimi estetycznymi walorami Invicta Star Wars 26551 jest także doskonały jakościowo. Automatyczny mechanizm zapewnia dużą dokładność chodu oraz zwalnia użytkownika z potrzeby regularnej wymiany baterii i cyklicznego nakręcania swojego zegarka. Warto zauważyć, że Invicta 26551 jest właściwie solidnym, wielofunkcyjnym i precyzyjnym zegarkiem z serii Invicta Bolt. Jest on tylko odpowiednio stylizowany. To z kolei oznacza, że męski zegarek Invicta 26551 Star Wars jest równie niezawodny co nieszablonowy.

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA