Zamknij
REKLAMA

By o la la rozdaje prezenty! Wiemy, jak je zdobyć!

00:01, 30.07.2020 | .
W By o la la Włocławek każda kobieta odnajdzie siebie i swoją indywidualność

By o la la we Włocławku przy ul. POW 22A rozdaje prezenty! Właścicielka sklepu przygotowała konkurs, w którym można zdobyć wyjątkową nagrodę. Jak to zrobić? Przeczytaj koniecznie.

Sklep firmowy By o la la we Włocławku przy ul. POW 22A to miejsce, w którym każda kobieta odnajdzie siebie i swoją indywidualność. Markę tworzy coś więcej niż tylko firmowy sklep. Tworzą ją przede wszystkim gustowne kobiety, które chcą poczuć się wyjątkowo.

Wszystko to, dzięki ubraniom, jakie można kupić w sklepie firmowym By o la la Włocławek przy ul. POW 22A. 

- Nasz butik to sklep dla kobiet, które mają dość tych samych krojów, wzorów i wyglądu ubrań. Naszym klientkom dostarczamy odzież, której nie znajdą nigdzie indziej - mówi właścicielka sklepu Jolanta Maciejewska. 

Znajdziemy tam niebanalne i wyjątkowe kolekcje polskiej marki. Znakiem charakterystycznym dla By o la la jest niepowtarzalny styl, a także oryginalne wzory. Każdą kolekcję cechuje wysoka jakość i wygoda użytkowania.

Aktualnie trwa szalona wyprzedaż.

Specjalnie dla swoich klientek, tylko do końca miesiąca, sklep oferuje wyjątkowe ubrania w cenach obniżonych o 30, 50, a nawet 70%. Takich promocji jeszcze nie było. 

Co więcej, już dziś (30 lipca) rozpoczyna się konkurs facebookowy na profilu Dzień Dobry Włocławek, w którym do wygrania jest voucher o wartości 200 złotych. 

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nagrodę? To bardzo proste.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które znajdziesz TUTAJ. Odpowiedzi należy udzielać pod postem konkursowym.

(mat. we współpr. z By o la la)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA