Zamknij
REKLAMA

Zakochasz się w tych butach i torebkach. Wkrótce wielkie show!

10:22, 23.09.2020 | .
Dorota Kuźnicka ze swoimi klientkami. Fot. DK.

Dorota Kuźnicka to projektantka unikalnych, wyjątkowej jakości butów i torebek. Tworzy dla kobiet nowoczesnych, niezależnych i poszukujących luksusu. Już 1 października wyjątkowe wydarzenie - Pokaz Mody Kolekcji Jesień/Zima DK By Dorota Kuźnicka.

Autorskie kolekcje Doroty Kuźnickiej łączą styl i trendy z tradycją rzemieślniczą.

Każdy sezon obfituje w szyte z ogromną starannością i pasją kozaki, botki czółenka, szpilki i torebki. 

Projektantka może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w branży obuwniczej – przez ten czas doskonaliła umiejętności projektowania i produkcji butów najwyższej jakości.

Dorota Kuźnicka przyznaje, że praca jest dla niej dużym wyzwaniem, ale przede wszystkim jest jej wielką miłością i pasją. We wszystkich swoich projektach uwzględnia obowiązujące trendy oraz stawia na najwyższą jakość materiałów. Priorytetem jest dla niej jednak wygoda i komfort noszenia. "Podbijaj świat w wygodnych butach” - to credo jej marki. Tak projektantka mówi o swoich projektach:

- Do produkcji używam starannie wyselekcjonowanych skór i komponentów najwyższej jakości. Buty wykonane są z delikatnego nubuku, klasycznej skóry licowej, a także ze skór o fantazyjnych fakturach i wzorach. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży obuwniczej produkcję i projektowanie butów znam od podszewki i wiem jak ważna jest wygoda i komfort noszenia. Dlatego wszystkie modele są starannie wyprofilowane zapewniając stopom solidne podparcie. Abyś mogła zajść daleko w pięknych butach.

Dorota Kuźnicka  jest tegoroczną laureatka Gali Dobrego Stylu organizowanej przez Klub Integracji Europejskiej jako Ambasador Akademii Dobrego Stylu i Osobistość Elite Club Monaco. Marka DK doceniona została za jakość, styl i klasę tytułem Lidera Ekskluzywnego Obuwia i Torebek 2019 organizowanego przez magazyn Businesswoman&Life oraz wyróżnienia marki VIP 2019.

Pokaz najnowszej kolekcji DK Dorota Kuźmicka odbędzie się 1 października w Hotelu Copernicus w Toruniu. Jak zwykle na pokazie tej projektantki, w roli gości możemy spodziewać się gwiazd z pierwszych stron gazet.  

(MATERIAŁ PROMOCYJNY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA