Zamknij
REKLAMA

Oddychaj jak w środku lasu! Czystym tlenem! To leczy!

00:01, 12.10.2020 | .

Masz dość noszenia maseczki ochronnej? Zamień ją na maseczkę tlenową i skorzystaj z tlenoterapii w komorze hiperbarycznej! Odetchniesz nie tylko pełną piersią, ale... całym organizmem. Tlen dotrze do każej komórki Twojego ciała, zregeneruje ją i wzmocni Twoją odporność. Gabinet tlenoterapii znajdziesz we Włocławku.

Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej (w warunkach podwyższonego ciśnienia) to bezinwazyjna i bezpieczna a jednocześnie efektywna metodą dostarczania tlenu do wszystkich organów i tkanek organizmu. Jest stosowana w rehabilitacji osób z niepełnosprawnością, wpływa pozytywnie na kondycję psychofizyczną, wydolność organizmu, wygląd oraz jest skutecznym sposobem leczenia wielu chorób. 

Polega na wdychaniu przez pacjenta czystego tlenu w warunkach nadciśnienia, wewnątrz specjalnego urządzenia, zwanego komorą hiperbaryczną.

Podczas zabiegu w komorze pacjent oddycha prawie 100-procentowym tlenem, który dzięki podwyższonemu ciśnieniu zostaje pozbawiony barier fizjologicznych i dociera nie tylko do krwinek, ale też do miejsc, do których w normalnych warunkach nie ma szans się przedostać. Stężenie tlenu zwiększa się również w układzie limfatycznym, płynie mózgowo-rdzeniowym i osoczu.  

[ZT]39480[/ZT]

Tlen pobudza naturalne mechanizmy regeneracyjne, wpływa na poprawę krążenia krwi oraz umożliwia lepsze dotlenienie wszystkich organów, w tym również chorych i źle ukrwionych obszarów ludzkiego ciała. Wpływa pozytywnie na naszą kondycję psychofizyczną, wydolność organizmu, wygląd oraz jest skutecznym sposobem leczenia wielu chorób. Tlenoterapia m.in. przedłuża młodość, przyśpiesza metabolizm, oczyszcza organizm, wspomaga gojenie ran. 

W wielu krajach tlenoterapia hiperbaryczna jest popularnym i rozpowszechnionym sposobem leczenia wielu różnorodnych chorób urazowych, ostrych, przewlekłych i zapalnych. 

We Włocławku gabinet tlenoterapii z najwyższej jakości, bezpieczną i certyfikowaną komorą Hipermiedico polskiej produkcji  znajdziecie Państwo przy ul. Wysokiej. Fot. Hipermedico Włocławek.

 Lista pacjentów, którym zalecane jest skorzystanie z tej metody, jest bardzo długa:

  • komora jest polecana w przypadku chorób o podłożu neurologicznym, takich jak Alzheimer, Parkinson, ADHD czy jako terapia wspomagana w przypadku autyzmu,
  • tlenoterapia hiperbaryczna jest uważana za najskuteczniejszą znaną metodę leczenia trudno gojących się ran. Poleca się ją w przypadku stopy cukrzycowej, po ciężkich kontuzjach, przeszczepach, poparzeniach, zakażeniach tkanek miękkich. Tlen pobudza komórki ciała do wzrostu i odbudowy i przyspiesza gojenie.
  • metodę tę stosuj się także w przypadku nadciśnienia i miażdżycy,
  • podczas chorób autoimmunologicznych,
  • odżywianie organizmu tlenem sprawdza się także w leczeniu anemii,
  • komora hiperbaryczna może ulżyć cierpiącym na migreny,
  • w komorze hiperbarycznej odtruwamy organizm zmniejszając ilość toksyn w ciele, efektywnie stymulujemy go do szybszej regeneracji i neutralizujemy wszelkie stany zapalne.
  • tlenoterapia jest stosowana również w przypadku otyłości,
  • tlen hiperbaryczny sprawdza się też w walce z uzależnieniami. Regularne seanse w komorze hiperbarycznej sprawiają, że organizm samoistnie zaczyna odrzucać wszelkie toksyczne substancje, jak nikotyna czy narkotyki. Regularne zabiegi sprawiają więc, że nasze ciało odzyskuje nie tylko zdrowie, lecz także naturalne piękno i kondycję. 

Sprawdź koniecznie czy leczenie tlenem hiperbarycznym może pomóc także Tobie!

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej

Włocławek

ul. Wysoka 15b pokój nr 7

tel.: 733 609 070

(MATERIAŁ PROMOCYJNY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA