Zamknij
REKLAMA

Serwis finansowo-analityczny FoxyCredit wszedł na polski rynek

09:16, 30.11.2020 | materiały partnera

Dla firmy finansowo-analitycznej FoxyCredit wrzesień upłynął pod znakiem wejścia na polski rynek. Nowy rozdział w firmie nastąpił niecałe dwa miesiące po uruchomieniu usługi w Rumunii.

Uruchomienie polskiej wersji FoxyCredit zajęło około sześciu miesięcy i w krótkim czasie przyniosło znakomity wynik. Już we wrześniu, po przeanalizowaniu cech rynku kredytowego i głównych konkurentów, ukazały się pierwsze dane analityczne instytucji finansowych udzielających pożyczek z sektora bankowego i pozabankowego, które przyciągnęły do ??serwisu FoxyCredit PL ponad 500 unikalnych użytkowników.

67% użytkowników wykazało zainteresowanie pożyczkami krótkoterminowymi, co potwierdza opinię analityków, że udział w rynku tzw. “chwilówek” szybko rośnie i ten trend będzie się utrzymywał przez długi czas.

Kredyty konsumpcyjne w Polsce: trend rosnący

Przed pandemią koronawirusa Polska utrzymywała stabilną akcję kredytową. Kwota pożyczek nie przekroczyła poziomu 765 mld zł. COVID 19 dokonał jednak korekt, zmieniając sytuację gospodarczą w kraju, co doprowadziło do szybkiego wzrostu rynku kredytowego.

W marcu, po wprowadzeniu rygorystycznej kwarantanny, w Polsce wydano pożyczki na kwotę 784,2 mld zł. We wrześniu kwota ta wzrosła do 785 miliardów.

Po przeanalizowaniu sytuacji w kraju FoxyCredit.com podtrzymuje, że popyt na kredyty będzie nadal rósł. W związku z tym popularnością cieszą się również serwisy pomagające w wyborze kredytu. Skorzystanie z takiegoj serwisu upraszcza poszukiwanie wiarygodnego pożyczkodawcy, który udzieli klientowi pożyczki na najlepszych warunkach.

FoxyCredit wyróżnia spośród swoich konkurentów, do których należą następujące firmy: Credit-10, TotalMoney, Supermarket Finansowy oraz Comperia.

O FoxyCredit

FoxyCredit został założony w 2018 roku w Szwecji. Wszystko zaczęło się od rozwoju działalności na rynku krajów skandynawskich, na Ukrainie, w Rumunii, w Finlandii i w Polsce.

Serwis umożliwia szybkie znalezienie odpowiedniej pożyczki na korzystnych warunkach. Na stronie znajdziesz nie tylko recenzje i analizy instytucji finansowych udzielających pożyczek dostępnych w kraju, ale także oferty promocyjne, kody promocyjne, a także opinie prawdziwych klientów, które zwracają uwagę na wszystkie pułapki we współpracy z jednym lub drugim pożyczkodawcą.

Zespół FoxyCredit składa się ze specjalistów IT i analityków, którzy nieustannie pracują nad dostarczaniem swoim klientom przede wszystkim pełnych i wiarygodnych informacji o wierzycielach.

Jak informuje Doba.pl firma planuje mocny rozwój na polskim rynku, rzucając wyzwanie swoim obecnym konkurentom. Dla nas konsumentów, jest to na pewno bardzo dobra wiadomość.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA