Zamknij
REKLAMA

Z Polski do Niemiec i Holandii bez stresu. Z licencjonowaną Firmą Artur Kujawy z Włocławka

00:01, 05.03.2021 | .
Fot. Artur Kujawy.

Z Artur Kujawy bez niepotrzebnego stresu pokonasz trasę z Polski przez Niemcy do Holandii z adresu pod adres i z powrotem. Przewoźnik zapewnia szybką i bezpieczną podróż w komfortowych warunkach oraz konkurencyjne ceny dostosowane do każdego klienta. 

Każda osoba pracująca za granicą i podróżująca między Niemcami, Holandią a Polską dobrze wie, jak ciężko znaleźć dobre i tanie połączenie do domu. 

Rozwiązaniem Twoich problemów jest Firma  Artur Kujawy

To przewoźnik, który zabierze Cię z adresu pod adres. Jadąc do Niemiec, albo Holandii poczujesz się, jakbyś podróżował swoim autem. 

- Zapewniamy optymalne rozwiązania logistyczne, gwarantujące komfort i satysfakcję osób podróżujących. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów ceniąc ich czas

 - mówi Artur Kawczyński, właściciel Artur Kujawy.

Korzystając z usług Firmy Artur Kujawy nie stresujesz się dotarciem na wskazany adres. Kierowca przyjedzie nowoczesnym busem w wyznaczone przez Ciebie miejsce i zawiezie dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. 

Firma działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Pasażerowie zabierani są z Włocławka, Inowrocławia, Torunia, Lipna i innych okolicznych  miejscowości. Przejazd można zamówić w dowolnie wybranym momencie w godzinach 7 -22.

Przewozy międzynarodowe z Artur Kujawy to: 

  • konkrecyjne ceny oraz terminy i godziny wyjazdu ustalane indywidualnie z klientem,  
  • kierowcy z wieloletnim doświadczeniem,
  • wysokiej klasy busy, które zapewniają klientom wygodę podróży oraz komfortowe warunki, niezależnie od pory dnia.
  • z kartą stałego klienta co ósmy przejazd jest tańszy aż o połowę.  

Kierowcy zatrudniani przez Artur Kujawy posiadają wszystkie niezbędne dokumenty oraz certyfikaty. Dodatkowo przechodzą regularne badania lekarskie

- To bardzo ważne, ponieważ staramy się przekonać pasażerów do własnych usług rzetelnością, uczciwością i rozsądnym podejściem do tematu. W ten sposób każda podróż międzynarodowa kończy się pełnym sukcesem, a klienci docierają pod wyznaczony adres, często nawet nieco szybciej, niż mieli to w planach

- zachęca Artur Kawczyński. 

Firma posiada certyfikat zaufanego przewoźnika 

(materiał promocyjny )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%