Zamknij
REKLAMA

KRYMINALNE WIECZORY na kanale 13 Ulica

00:00, 02.04.2021 | materiały partnera

Agenci NCIS : Nowy Orlean

SEZON 1-3. PREMIERA

OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU PODWÓJNE ODCINKI OD 21:00.

POCZĄTEK 5 KWIETNIA

Ciesząca się ogromnym powodzeniem seria opowiadająca o pracy NCIS (Kryminalnego Biura Śledczego Marynarki Wojennej) w tym wydaniu skupia się na działaniach oddziału w Nowym Orleanie, któremu przewodzi agent specjalny Dwayne Cassius Pride(Scott Bakula).

Jego zastępcą jest agent terenowy Christopher La Salle (Lucas Black). Prowadzone przez ich zespół dochodzenia poświęcone są sprawom związanym z osobami służącymi w marynarce i piechocie morskiej, a swoim zasięgiem obejmują znaczną część kraju. Już pierwsza z nich zaczyna się intrygująco – od znalezienia w marinie odciętej ludzkiej nogi.

Agenci NCIS: Los Angeles

SEZON 1-4. PREMIERA

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU PODWÓJNE ODCINKI OD 18:15.

POCZĄTEK 5 KWIETNIA

Kryminalne Biuro Śledcze Marynarki Wojennej ma swój oddział również w słonecznym Los Angeles, a poświęcony jego pracy serial koncentruje się na elitarnej grupie wyspecjalizowanej w działaniach pod przykrywką.

Przewodzącego zespołowi Callena (Chris O'Donnell) wspierają weteran pracy w terenie, agent Sam Hanna (LL Cool J), młodsza agentka Kensi Blye (Daniela Ruah) i nowicjusz Dominic Vale (Adam Jamal Craig).

Sprawy prowadzone przez ekipę wymagają od jej członków zdolności śledczych, sprytu i zachowania spokoju podczas stresujących zadań. Wszyscy bohaterowie reprezentują te cechy.

Kanał 

dostępny w sieci SAT FILM

na pozycji 27.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%