Zamknij
REKLAMA

Tran. Zdrowie zaklęte w naturze

00:00, 04.06.2021 | materiały partnera

Coraz więcej osób chce świadomie i rozsądnie dbać o swoje zdrowie. Dlatego też znacznie częściej sięgamy po naturalne metody wzmacniania organizmu. Jedną z nich jest regularne spożywanie tranu. Olej z wątroby dorsza zawiera zestaw witamin i kwasów omega-3, które pozytywnie wpływają na zdrowie. Co trzeba wiedzieć o tranie i jak go stosować, by przynosił najlepsze efekty?

Czym jest tran?

Tran to olej z wątroby dorsza lub innych ryb z rodziny dorszowatych. Znajdziemy w nim spore ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych o zbawiennym wpływie na zdrowie. Są tam kwasy omega-3, witamina A, E oraz D3. To właśnie skład tranu stanowi o jego działaniu. 

Substancja ta wspiera odporność, dostarczając nam sporej dawki witaminy D. Witamina przyczynia się też do wzmocnienia kości, zapobiegając osteoporozie i krzywicy. Kwasy omega obecne w tranie wspierają pracę mózgu, prawidłowe widzenie oraz pracę serca. 

Dieta Polaka

W naszej codziennej diecie jest zdecydowanie za mało kwasów omega i witaminy D, które można znaleźć głównie w tłustych rybach morskich. Statystyki wskazują, że przeciętny Polak zjada rocznie około 12 kilogramów ryb i owoców morza, co stanowi połowę średniej europejskiej. Najczęściej sięgamy po mintaja, śledzia i makrelę, ale - niestety - wciąż jemy ich zbyt mało, by zaopatrzyć organizm w niezbędne dla zdrowia substancje. 

Dlatego tak istotna jest odpowiednia suplementacja, dzięki której zapewnimy sobie podaż kwasów omega oraz witaminy D, A i E. Doskonałym rozwiązaniem jest systematyczne picie tranu - wystarczy 5 ml tranu Möller’s Gold każdego dnia, by dostarczyć organizmowi aż 2000 iU witaminy D3 oraz 1,2 g kwasów tłuszczowych omega-3.

Jaki tran wybrać?

Inwestując w tran, warto wybrać produkt od zaufanego, doświadczonego producenta. Takie są preparaty firmy Möller’s z https://www.mollers.pl/. Marka wyróżnia się na rynku dzięki stosowaniu oleju z wątroby dzikiego dorsza arktycznego Skrei. Poławiany z jednych z najczystszych wód świata dorsz dostarcza nam wysokiej jakości oleju. Substancję oczyszcza się i kontroluję na zawartość kwasów omega-3, stopnia utlenienia oraz czystości. Wszystko to sprawia, że konsumenci otrzymują produkt najwyższej jakości. 

Spożywając regularnie tran, zapewniamy sobie podaż składników potrzebnych dla zachowania zdrowia organizmu. Sięgajmy po preparaty wysokiej jakości - czyste, przebadane, sprawdzone. Tylko w ten sposób zagwarantujemy sobie dostęp do tego, co najlepsze. Dla nas i dla całej rodziny!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%