Zamknij
REKLAMA

Wycieczki do Czarnobyla - wizyta do tajemniczej Strefy

00:00, 10.09.2021 | materiały partnera

Dzisiaj wycieczka do Czarnobyla jest bardzo ciekawą formą rozrywki turystycznej. Ponad 150 tys. gości odwiedzili miasto duchów w zeszłym roku.

Dzisiaj wycieczka do Czarnobyla jest bardzo ciekawą formą rozrywki turystycznej. Ponad 150 tys. gości odwiedzili miasto duchów w zeszłym roku. Ilość odwiedzających Zonę codziennie wzrasta. Nasza firma turystyczna oferuje zachwycającą wyprawę do miejsca ogromnej awarii, podczas której każdy miłośnik zagadkowych podróży otrzyma niesamowite wrażenia i porywające emocje. Proponujemy 1- i 2-dniowe wyjazdy do Zony Czarnobylskiej. Dla tych osób, dla których komfort stoi na pierwszym miejscu, istnieje opcja wybrania indywidualnej wizyty z bliskimi ludzi. 

Mimo tego, że ta Strefa jest obecnie dostępna i często odwiedzana przez gości z różnych krajów, w trakcie wycieczki do Czarnobyla poznamy niezliczoną ilość zachwycających tajemnic. Nasi profesjonalni przewodnicy opowiadają gościom ciekawe legendy i historie podczas podróży. Wiele osób uważa, że w Prypeci i Czarnobylu mieszkają ogromne szczury, które potrafią przegryźć nawet stalowe patyki. Aby wyjaśnić te kwestie, warto wybrać się na osobistą wizytę do Zony.

Wycieczki do Czarnobyla z Kijowa – rodzaje

Proponujemy fanom niecodziennych wypraw następujące rodzaje wypraw:

  • 1-dniowe;
  • 2-dniowe;
  • prywatne (dla VIP gości).

W trakcie tej niezapomnianej podróży odwiedzimy ponad 130 znakomitych obiektów. Wycieczki do Czarnobyla z Kijowa to idealna możliwość na zobaczenie prawdziwego miejsca awarii, które opowie gościom mnóstwo swoich sekretów. Fachowi gidy poprowadzą turystów po niebywałych miejscach, gdzie możemy zobaczyć wiele zachwycających eksponatów i na własne oczy dowiemy się, jak dzisiaj wygląda niezwykłe miasto.

Zasady organizacji wizyty do Czarnobyla

Wszystkie wyjazdy organizujemy tylko na uczciwych zasadach. Do dyspozycji odwiedzających są niezawodne dozymetry i maseczki przeciwgazowe. Przewodnicy pokazują gościom tylko sprawdzone szlaki. Dawka promieniowa, którą mogą otrzymać turyści podczas wycieczki do Prypeci, jest równa 2-godzinowemu lotu samolotem.

Grupowa wizyta do Strefy obejmuje:

  • przejazd do miasta;
  • towarzyszenie fachowych przewodników;
  • ciekawe fakty i informacje o różnych wydarzeniach w tym miejscu;
  • odwiedzenia zachwycających lokalizacji;
  • możliwość robienie wideo i zdjęć.

Wiele odwiedzających obawiają się wycieczki do Prypeci. Powodem tego jest możliwość uzyskania wysokie dawki promieniowania. Jednak nie warto się bać. Z pewnością możemy stwierdzić, że wyprawa do Zony jest całkiem bezpieczne. Podróż do Strefy bez wątpliwości stanie się dla gości miasta niezapomnianym ewentem, które na długi okres utknie w ich pamięci. 

Wycieczka do Prypeci nie wymaga od odwiedzających specjalnego wyposażenia. Warto pamiętać, że gości muszą dostosować się do ważnych rekomendacji naszych przewodników podczas podróży. Taka wyprawa może stać się świetnym prezentem dla naszych bliskich. Dlatego w ofercie naszej firmy są również bony podarunkowe. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%