Zamknij
REKLAMA

Rekordowe zainteresowanie nową inwestycją mieszkaniową. Chodzi o ten obiekt

00:01, 13.09.2021 | .

To właśnie tutaj zaczynamy tworzyć najbardziej prestiżową część miasta - z takim hasłem włocławska firma TI Investment znana z inwestycji mieszkaniowych w segmencie premium rozpoczęła sprzedaż apartamentów w kompleksie mieszkaniowym Plaza Park. Na czym polega unikalność tego założenia, dowiecie się z tego artykułu. 

Nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek powstanie w zachwycającej części Włocławka, pod adresem Wyszyńskiego 7 - w bezpośrednim sąsiedztwie zrewitalizowanego, 40-hektarowego Parku Sienkiewicza, czyli jednego z najstarszych parków miejskich w Polsce oraz w pobliżu oddanego kilka tygodni temu do użytku woonerfu i przystani żeglarskiej na Wiśle, która ostatnio wygrała konkurs na "Najatrakcyjniejszy obiekt sportowy w Polsce" organizowany przez radiową "Jedynkę".

Czy można  wyobrazić sobie we Włocławku lepszą lokalizację

[FOTORELACJA]14778[/FOTORELACJA]

Wspaniały kompleks mieszkaniowy stworzy 89 doskonałych apartamentów o powierzchni od 38 do 101 metrów kwadratowych.

Co ważne, to jednoetapowa inwestycja, która od razu po zakonczeniu budowy pozwoli cieszyć się spokojem i świetnym otoczeniem bez konieczności życia na placu budowy przez kolejne lata. 

ZOBACZ OFERTĘ WYJĄTKOWYCH APARTAMENTÓWZ WIDOKIEM NA JEDEN Z NAJSTARSZYCH PARKÓW MIEJSKICH

Plaza Park to doskonałe połączenie najlepszych tradycji architektonicznych -   harmonijnie skomponowana przestrzeń kompleksu będzie połączeniem cegły i szkła, które wspólnie stworzą atrakcyjne miejsce przyjazne mieszkańcom.

W budynku zostaną zastosowane ekologiczne rozwiązania, tj. panele fotowoltaiczne umożliwiające pozyskiwanie energii ze światła słonecznego oraz klimatyzacja w każdym z apartamentów w odpowiedzi na coraz bardziej uciążliwe pod względem wysokich tempetatur lata. 

Inwestycja cieszy się rekordowym zainteresowaniem, do czego TI Investment zdążył nas przyzwyczaić - mieszkania oferowane w najlepszych lokalizacjach proponowanych przez tego dewelopera w przewadze znajdują nabywców przed rozpoczęciem budowy.  

W przypadku Plaza Park w ciągu tygodnia TI investment sprzedało blisko 80% powierzchni kompleksu!

Znajdź swój wymarzony apartament, zobacz, które mieszkania w Plaza Park są jeszcze dostępne. 

TI Investment - deweloper segmentu premium

TI Investment czerpie z solidności, doświadczenia i ponad 60 lat obecności na rynku Tartaku Izbica.

Ugruntowana pozycja w województwie kujawsko-pomorskim i zaufanie klientów do marki pozwala rozszerzać pole działalności firmy i oferować nowe produkty i usługi dla osób ceniących jakość, estetykę i wysoki standard wykończenia.

Inwestycje TI Investment powstają w najlepszych lokalizacjach w mieście i są doskonale wkomponowane w istniejącą zabudowę. Unikalne projekty kolejnych realizacji łączą ze sobą nowoczesny design i odniesienia do historii miejsc, w których są wznoszone.

Dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce wyboru lokalizacji, realizowane przez TI Investment budynki dają możliwość zamieszkania w prestiżowym miejscu i są doskonałą formą inwestycji kapitału.

Wysoki standard wykończenia części wspólnych budynków, niedostępny u innych deweloperów w regionie, gwarantuje utrzymanie wysokiej ceny mieszkań na rynku wtórnym.

ZOBACZ REALIZACJE TI INVESTEMT: Zielone Tarasy, ul. Kilińskiego 14a, Apartamenty Oliwne, ul. Kaliska  41, Rezydencja 54, ul. Stodólna 54; Kamienica Słowackiego 11, ul. Słowackiego 11. 

(materiał promocyjny )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%