Zamknij
REKLAMA

To coś dla rodzin i dzieci. Niezwykły konkurs właśnie wystartował

10:50, 02.12.2020 | M.O.
Skomentuj
REKLAMA

Konkurs wokalny "Śpiewajcie i grajcie mu" to propozycja dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. Nagraj kolędę lub inny świąteczny utwór i wygraj nagrody.

Klub "Stara Remiza" Centrum Kultury "Browar B." zaprasza rozśpiewanych solistów i rodziny do wzięcia udziału w konkursie wokalnym "Śpiewajcie i grajcie mu".

Tegoroczny konkurs w dobie pandemii koronawirusa nie może odbyć się w tradycyjnej formule. Dzieci, młodzież i grupy wokalne nie będą mogły wystąpić na żywo. Artyści zaprezentują się nie na scenie, a we własnym domu, mieszkaniu czy innym dobrowolnie wybranym miejscu. 

Konkurs będzie miał formułę online. Mogą w nim wziąć udział soliści - dzieci i młodzież do lat 15, a także rodzinne grupy muzyczne oraz zespoły utworzone przez członków rodziny.

Warunkiem udziału w konkursie jest nagranie kolędy lub innego utworu, który nawiązuje do zbliżających się świąt. Utwór może być wykonany a capella, z podkłademmuzycznym lub w towarzystwie instrumentów.  

Każdy z uczestników może przysłać tylko jeden utwór, a czas prezentacji nie powinien przekraczać pięciu minut. 

Nagranie można wykonać dowolnym urządzeniem. Ważne natomiast, aby dostarczyć prawidłowo opisany plik. Należy go podpisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu i wysłać do 16 grudnia na adres mailowy klubu Stara Remiza ([email protected]). 

Jury będzie oceniało poprawność wykonania, muzykalność i warunki głosowe, a także ogólne wrażenie artystyczne. Wyniki konkursu mają być znane 21 grudnia. 

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA