Zamknij
Brzózka wydała nowy singiel pt. Oszukuj. Fot. screen z teledysku/YouTube

Ta piosenka będzie hitem? "To song kobiet, które w swoich miłosnych relacjach znalazły się na zakręcie"

24.01.2022

Ta piosenka będzie hitem?

Paulina Brzozowska to piosenkarka od lat związana z Włocławkiem. W ostatnim czasie wydała nowy singiel "Oszukuj", który powinien zainteresować przede wszystkim panie.

Brzózka, czyli Paulina Brzozowska, to piosenkarka pochodząca ze Skępego. Kobieta od dawna jest związana z Włocławkiem. Wielokrotnie występowała np. na scenie Browaru B. Wokalistka może też pochwalić się występami z takimi gwiazdami jak Maryla Rodowicz, Maria Sadowska czy Mietek Szcześniak.

O Paulinie Brzozowskiej pisaliśmy już wcześniej, kiedy wydawała swój singiel "Bezdrogo". Na platformie YouTube zgromadził on do tej pory ponad 30 tys. wyświetleń.

Niedawno wokalistka opublikowała swój najnowszy singiel "Oszukuj". Śpiewa w nim o miłości, która potrafi "namieszać" w życiu.

Utwór „Oszukuj” to song kobiet, które w swoich miłosnych relacjach znalazły się na zakręcie. Piosenka z przymrużeniem oka daje do zrozumienia, że relacje między partnerami nie zawsze są jednego koloru

– można przeczytać w opisie pod teledyskiem na YouTube.

Utwór jest utrzymany w lekkim brzmieniu i czerpie z klimatów popu i rocka.

Piosenka Brzózki znalazła się na playliście "Girl Power" w Spotify wśród utworów takich artystek jak Lanberry, sanah czy Natalia Przybysz.

[ZT]48852[/ZT]


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz