Emocji nie zabrakło! Zacięte spotkania WLKA w „starej” hali OSiR

06:40, 15.01.2015 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

W weekend rozegrano spotkania 7. kolejki pierwszej ligi Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane, a o zwycięstwie decydowały ostatnie minuty.

W sobotę Garage Hotel ograł Groneko 77:54. Obrońcy mistrzowskiego tytułu, zespół Autoserwisu, minimalnie pokonał ZB Jan Góreczny 69:63.

Emocji nie zabrakło także w niedzielę. Do ostatnich sekund ważyły się losy meczu pomiędzy KS Groneko i Piastem Bądkowo. Po 3 kwartach na tablicy wyników był remis. Ostatnią partię lepiej rozegrali koszykarze KS Groneko i ostatecznie wygrali 49:46.

Minimalne zwycięstwo odnieśli także zawodnicy Włocławek.info, który, po bardzo wyrównanym meczu, pokonali Delectę 78:75.

Remspaw – AZS/PWSZ 61-68 (18-15,13-19,11-14,19-20)

Remspaw: Cichorski 19(1), Korpalski 8, Hybiński 2, Markiewicz 2, Lewczyk 23(6), Bierzgalski 7. tr. Damian Żuchowski.

AZS: Rybka 5(1), Jaroszewski 12, Wiśniewski 22(3), Kępski 9, Kryska 1, Brzeziński 4 Pietrzak 5, Ozimiński 10. tr. Wojciech Pietrzak.

Delecta – wloclawek.info.pl 75-78 (15-14,15-19,15-25,30-20)

Delecta: Koziorowicz 6(1), Słomczewski 7, Sieciński 4, Pałucki 6, Błaszczyk 16, Świeciak 13(1). Tr. Krzysztof Czarnecki.

Info: Seklecki 12(2), Majchrzak 14, Pawłowski 21, Kręcicki 11(3), Majchrzak Ł 7(1), Mielcarek 13(2). Tr. Bartłomiej Radzikowski.

KS Groneko/Cafe Kibic – Piast Bądkowo 49-46 (15-14,14-10,8-13,12-9)

KS: Borowski 5(1), Kożan G. 10(1), Pawlak 5, Lesiewicz 3(1), Safandowski 3, Kożan P. 18, Zych 2, Kowalewski 3. tr. Sebastian Kowalski .

Piast: Marciniak 19, Kapeliński 3, Danielak D 4, Andrusiak 5(1), Rychter 4, Hejman 11. tr. Piotr Marciniak.