Mecz na ostrzu noża w Pucharze Polski. Trudna przeprawa Anwilu w Sosnowcu

Kamil KazimierczykKamil Kazimierczyk 20:12, 16.02.2024 K.K Aktualizacja: 08:07, 17.02.2024
Skomentuj Fot. nadesłane Fot. nadesłane

Trudny mecz Anwilu Włocławek w Pucharze Polski w Sosnowcu. Drużyna Przemysława Frasunkiewicza przeszła do następnego etapu rozgrywek.

W Sosnowcu odbywa się Puchar Polski w koszykówce. W piątek, 16 lutego w ćwierćfinale zmierzyli się Anwil Włocławek i Arriva Polski Cukier Toruń.

Oni rzucili najwięcej dla Anwilu

Najlepszym strzelcem dzisiejszego meczu był Tomas Kyzlink, który uzyskał dla swojego zespołu 21 punktów.

Dobrą formę rzutową zaprezentował także Victor Sanders. Zdobył 18 punktów.

Co dalej?

Anwil Włocławek zagra jutro, w sobotę, 17 lutego ze Stalą Ostrów Wielkopolski.

Początek meczu o godzinie 19:00. Transmisja na antenie Polsat Sport Extra.

Statystyki po meczu

Anwil Włocławek vs Arriva Polski Cukier Toruń 90:89 (18:11, 27:18, 19:17, 26:26, 9:8)

Punkty dla Anwilu: Kyzlink 21, Sanders 18, Garbacz 12, Joesaar 10, Petrasek 9, Dimec 6, Bell 5, Kostrzewski 4, Łączyński 3, Young 2.

komentarz(12)

EdwardEdward

7 1

Ledwo ledwo ja to nie wiem jak to jest orlen sponsorem ligi naszym anwil a to przecież prawie jedna firma i nie potrafia zachachmencić
Gdybym ja był prezesem to załatwił bym zwyciestwa we wszystkich meczach🔥🔥🔥🔥 20:22, 16.02.2024

DramatDramat

12 2

Nie widzę ich w finale. 20:24, 16.02.2024

menago76menago76

14 0

Powoli nasi z trwaniem sezonu zaczynają tracić impet,obawiam się bardzo poważnie rundy play-off...
20:25, 16.02.2024

;lkmjnbvc;lkmjnbvc

13 2

Frasun DNO !!! zrobi to samo co w Treflu !!!! 20:32, 16.02.2024

NobilesNobiles

13 0

Na gorąco. Przez cztery i pół kwarty mecz nudny i bezbarwny, na koniec dostarczył trochę emocji. Miałem wrażenie, że przez większość meczu naszym się nie chciało. Druga sprawa-transfery. Naprawdę taki klub, z podobno największym w lidze budżetem nie potrafi sprowadzić klasowego jak na nasze warunki gracza podkoszowego? Young to straszna padaka i w obronie i w ataku, Dimec nie trafia spod kosza. Do tego nietrafiony Bell. Dobrze, że chociaż z Kyzlinkiem się nam przyfarciło, bo skauting to u nas leży i kwiczy. 20:33, 16.02.2024

NoNo

9 3

Jeszcze jutro w..... i do domku 21:24, 16.02.2024

van Dykevan Dyke

4 1

''Dobrą formę rzutową zaprezentował także Victor Sanders. Zdobył 18 punktów''.
3/9 za 2, 2/7 za 3 czyli 5/16 z gry 31,3 % z gry to dobra forma rzutowa ? 21:35, 16.02.2024

sendziasendzia

9 0

Wracając jeszcze do meczu Anwilu z Kingiem. Przełomowym momentem był faul techniczny Younga, po którym nasi zaliczyli potężny zastój. Do czego zmierzam. W dzisiejszym meczu pucharowym Stali ze Słupskiem doszło do podobnej sytuacji, kiedy faulowany był gracz Ostrowa najpierw przez jednego gracza Czarnych, następnie po gwizdku został uderzony przez drugiego, bodajże Kohsa. I co z tego zapytacie? Ano to, że w tym, przypadku sędziowie nie dopatrzyli się niczego niestosownego, ba nawet tego nie sprawdzali. Wnioski wyciągnijcie sami. 23:18, 16.02.2024

Obiektywny Kibic Obiektywny Kibic

10 0

Jestem załamany, brak mi słów i nerwów na to co reprezentuje sobą Łączyński☹️🤬 Mieliśmy dziś przykład tego jak "gra" on i pokaz tego jak powinno się Grać w wykonaniu Schenka, który wczoraj potwierdził kolejny raz że to nie on powinien odejść z Anwilu tylko Łączka który swoje dobre lata ma już za sobą.
A tak przy okazj, co się dzieje z Bojanowskim? za co on bierze pieniądze 💰 i ile to to już czasu minęło odkąd uczciwie pracował on na swoją wypłatę? 00:39, 17.02.2024

2 0

Po zsumowaniu wyników z kwart to Anwil wygrał bez dogrywki 90:72 ????? Super redaktor!! 12:00, 17.02.2024