Znów to zrobił! Włocławski sprinter zgarnął kolejne złoto

14:00, 12.02.2023 N.S. Aktualizacja: 11:47, 13.02.2023
Skomentuj Tomasz Bajraszewski wywalczył kolejny złoty medal. Fot. Polski Związek Lekkiej Atletyki Tomasz Bajraszewski wywalczył kolejny złoty medal. Fot. Polski Związek Lekkiej Atletyki

Tomasz Bajraszewski z LKS Vectra Włocławek wywalczył kolejny złoty medal w biegu na 60 metrów. Był bezkonkurencyjny w czasie Halowych Mistrzostw Polski.

Podopieczny Marka Ziółkowskiego od początku roku udowadnia swoją świetną dyspozycję. Ma na koncie złote medale Halowych Mistrzostw Województwa oraz Ogólnopolskich Halowych Zawodach Lekkoatletycznych.

W sobotę (11.02.) młody sprinter dołożył do swojej kolekcji kolejne złoto - tym razem w czasie Halowych Mistrzostw Polski odbywających się w Rzeszowie.

Bajraszewski zaliczył dwa świetne starty. W eliminacjach ukończył bieg z czasem 6.91. W finale jeszcze poprawił ten wynik i na mecie zameldował się z wynikiem 6.89 (tylko o 3 setne sekundy gorszym od jego rekordu życiowego).