REKLAMA

Manekin na życzenie

11:19, 01.08.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Oferty producentów manekinów potrafią namieszać w głowie. Do wyboru jest bowiem naprawdę wiele rodzajów sztucznych modeli. Jako zdecydowany klient możemy jednak szukać czegoś konkretnego i wyjątkowego, a wtedy nie zadowolą nas najlepsze propozycje. Na szczęście coraz więcej zakładów oferuje możliwość wykonania manekina na zamówienie. Rosną oczywiście koszty zakupu, ale efekt może być naprawdę niesamowity. w jakich sytuacjach warto zastanowić się nad indywidualnym zamówieniem i jak podjąć decyzję?

Rozważna decyzja

Manekiny wyrabiane na zamówienie mogą na pierwszy rzut oka nie różnić się od manekinów konkurencji. Jeżeli wybierzemy czarne lub cieliste pokrycie i standardowy wygląd głowy nikt nie dopatrzy się różnicy. Ta może leżeć w samych wymiarach. To istotny aspekt dla firm szyjących lub sprzedających nietypową rozmiarówkę. Idealnie dopasowany do danego rozmiaru manekin lepiej odda fason stroju i podniesie efektywność reklamy. Z takiego rozwiązania mogą też skorzystać właściciele butików oversize lub dla kobiet w ciąży, choć takie manekiny powoli pojawiają się w regularnej sprzedaży. Innym powodem może być chęć wyróżnienia swojego manekina poprzez nietypowy kolor, odmianę etniczną modela lub ułożenie ciała. To ostatnie może być przydatne jeśli prezentowana odzież służy do konkretnych czynności np. odzież sportowa.

Manekiny na każda okazję do Twojego sklepu. Sprawdź my-mannequins.pl

Ogrom możliwości

Do wyboru mamy wiele aspektów. Wszystko zaczyna się od dokładnych wymiarów manekina i jego ułożeniu w przestrzeni. Do tego należy także dodać kształt ciała np. obecność fałdek tłuszczu na brzuchu czy umięśnione ramiona. Musimy zdecydować też o kwestiach technicznych, czyli w jakiej technologii zostanie wykonany nasz manekin. Standardowe włókno szklane o różnych parametrach, miękkie obicie i giętkie, możliwe do formowania tworzywa sztuczne to tylko niektóre opcje. Do wyboru mamy też szczegóły jakie ma mieć nasz upragniony manekin. Zaliczają się do nich kolor lub wzór pokrycia, obecność lub brak głowy, jej styl i szczegóły, jak włosy, oczy czy makijaż. Dla zainteresowanych dostępne są nawet tatuaże czy pieprzyki w dowolnym miejscu.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017