Zamknij
REKLAMA

W sobotę zabiorą wielkogabaryty. Tym razem pojawią się na tych osiedlach

09:52, 05.03.2021 | N.S.
Skomentuj Trwa zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Fot. Natalia Seklecka
REKLAMA

Na najbliższą sobotę zaplanowana jest zbiórka śmieci wielkogabarytowych. Pracownicy Saniko pojawią się tym razem na os. Kizimierza Wielkiego, Wschodzie i Rybnicy.

Trwa wiosenna zbiórka odpadów wielkogabarytowych. W jej ramach prowadzony jest odbiór mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z osiedli we Włocławku.

W minionych tygodniach pracownicy spółki Saniko odwiedzili Śródmieście i Południe. Pojawili się tam już o godz. 6, a zbiórka potrwała do godz. 15.

W najbliższą sobotę (6 marca) będą pracować w kolejnej części miasta. Tym razem chodzi o os. Kazimierza WIelkiego, Wschód i Rybnicę.

Co zrobić, by pozbyć się wielkogabarytów?

- Mieszkańcy nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej wystawiają ww. odpady bezpośrednio przed  swoją posesję, natomiast mieszkańcy nieruchomości w zabudowie wielolokalowej zarządzanej przez Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty, Zarządców, zobowiązani są do wystawienia ww. odpadów na terenach, na których odbywają się obecne zbiórki odpadów komunalnych

- informują przedstawiciele Saniko.

Pracownicy spółki po raz kolejny przypominają , że nie zabiorą wszystkich, wystawionych przez mieszkańców odpadów. Do wielkogabarytów nie zalicza się między innymi zużytych opon, odpadów zielonych, czy pozostałości poremontowych.

Akcja zbiórki dużych śmieci w kolejnych tygodniach obejmie też pozostałe osiedla. 13 marca pracownicy Saniko będą pracować na Zazamczu, a 20 marca na Michelinie i Zawiślu.

(N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

MazurMazur

5 7

Czy to należy traktować jako ostrzeżenie dla lampart i jej koleżanek od błyskawic? 09:59, 05.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RE RE

12 0

Natomiast mieszkańcy przypominają , że co miesiąc płacą WYSOKIE podatki z przeznaczeniem na utrzymanie czystości w mieście , w tym za WYWÓZ ŚMIECI . 10:15, 05.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

o żesz lolo żesz lol

2 1

sprzątnijcie tą lodówke co stoi na okrzei na ścieżce rowerowej obok serwisu agd zanim ktoś się o nią zabije 🤠 22:52, 05.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdamskiAdamski

5 0

W normalnych - zaznaczam - normalnych miastach tzw. gabaryty zabierane są RAZ W MIESIĄCU (w różne dni na poszczególnych dzielnicach) przez cały rok !!! a w wieścławku? Akcja raz na kwartał no i jest temat dla pismaków chwalących SANIKO jacy to oni są dobrzy, bo zbierają odpady.A i zwykłe śmieci też są wywożone co najmniej TRZY RAZY w tygodniu przy opłatach niejednokrotnie niższych niż we Włocławku. 13:56, 06.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%