Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Kierowca MPK przeciwnikiem walentynek. Wideo z Włocławka podbija dziś sieć

G.S. 13:13, 14.02.2025 Aktualizacja: 12:43, 24.10.2025
76 Kierowca MPK przeciwnikiem walentynek. Wideo z Włocławka podbija dziś sieć

Walentynki podzieliły Włocławek! Po sieci krąży nagranie miejskiego autobusu MPK z niecodziennym napisem na tablicy: „Nie zesrajcie się z tymi walentynkami”.  Filmik stał się viralem, ale MPK nie jest zachwycone.

„Nie zesrajcie się z tymi walentynkami” – włocławski autobus zrobił viral, ale MPK interweniuje

We Włocławku o walentynkach mówi się dziś nie tylko w kontekście miłości i romantycznych gestów.

Wszystko za sprawą miejskiego autobusu MPK, który stał się bohaterem walentynkowego virala. Nagranie przedstawiające elektrycznego MAN-a na pętli przy ul. Dębowej w Michelinie szybko rozeszło się po internecie, a jego treść wzbudziła kontrowersje.

Zamiast standardowego numeru linii i przystanku końcowego, na tablicy kierowca umieścił tekst… „Nie zesrajcie się z tymi walentynkami”. Filmik z autobusem podchwycili internauci, a nagranie trafiło m.in. na profil Make Life Harder.

::video{"type":"onnetwork","item":"4052"}

We Włocławku hit, ale MPK nie jest zachwycone

Choć we Włocławku wideo szybko zdobyło popularność i stało się powodem do śmiechu dla wielu mieszkańców, nie wszystkim taki żart przypadł do gustu.

MPK od razu zaczęło ustalać, który z kierowców postanowił w nietypowy sposób wyrazić swoją niechęć do walentynek.

- Pracy na pewno nie straci, ale sobie porozmawiamy. W pełni rozumiem, że można nie lubić walentynek, jednak takie rzeczy z wykorzystaniem autobusu MPK nie powinny mieć miejsca

– mówi prezes MPK Jacek Jabłoński.

Jakie konsekwencje dla kierowcy?

MPK nie zamierza karać kierowcy zbyt surowo, ale według Jacka Jabłońskiego takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, bo autobus to nie prywatny komunikator na temat Walentynek.

Nagranie wciąż krąży po sieci, a zdania na temat żartu są podzielone. Część mieszkańców śmieje się, że „autobus powiedział na głos to, co myśli wielu”, inni uważają, że w przestrzeni publicznej takie rzeczy nie powinny się pojawiać.

A Wy co myślicie? Dobra zabawa czy przesada?

(G.S. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (76)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Mr PMr P

5 5

Co ma jedno do drugiego? Czy lepiej celebrować miłośc, czy za sprawą polityków celebrować nienawiść?

10:20, 15.02.2025

Pozostałe komentarze

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KakaoKakao

10 4

Będziesz jechał w kakao a później je zjesz

14:26, 14.02.2025

YouYou

4 1

Edward , mogę iść z tobą na układ : ja ci w dupę ty mi loda! OK! 🤣🤣🤣

15:09, 14.02.2025

Dziadek Dziadek

93 6

Nie karać kierowcy to tylko awaria klawiatury

13:53, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

iks deiks de

38 5

Ale, że dd zrobiło tylko jeden artykuł o tym? a gdzie teorie, i kilka otoczek do okoła tego?

14:03, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ja1Ja1

3 1

I nie zamazali artykułu kretyńska ankieta

18:08, 14.02.2025

qwitesqwites

102 8

Nie róbcie problemu! Autobus stał na pętli, a nie był w trasie. Najbardziej oburzone chyba podstarzałe panny bez widoków na zmianę.

14:04, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

GEMINUS GEMINUS

0 0

Jestem podstarzałą męzatką ale podoba mi się twój komentarz.

15:15, 15.02.2025

ww

108 7

W pełni popieram ten komentarz kierowcy,to nie jest polskie święto...

14:08, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ja1Ja1

4 3

Dzień Sw.Walentego patrona epileptyków, nerwowo chorych (i zakochanych) obchodzony jest od sredniowiecza,jest świętem chrzescijanskim

18:12, 14.02.2025

BravoBravo

79 5

Ma prawo do wyrażenia swojej opinii, odwazny

14:13, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ar68Ar68

0 1

Ma prawo nikt mu tego nie odbiera, ale mógł to wyrazić bardziej oględnie.
Język polski jest bardzo bogaty.

13:11, 15.02.2025

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

92 2

Prezes Jabłoński....MPK to nie Baza tutaj klienci nie są tacy sztywni ;-) Więcej luzu prosimy :-)

14:17, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Włocławianim Włocławianim

16 1

Pan Jabłoński w bazie nie mógł nic zrobić to w mpk udaje sztywniaka

16:15, 14.02.2025

EmerytEmeryt

93 7

Ludzie poglupieli w sprawie walentynek Halloween i innych głupot miłość wyznaje się codziennie a nie tylko w ten dzień brawo panie kierowców jestem z panem łapka w GORE

14:23, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnikkAnikk

88 4

Brawo dla pana

14:32, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Xxxx65Xxxx65

75 4

Podobno jest wolność słowa to dla czego ma być ukarany ma po prostu swoje zdanie

14:35, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tak Myślę Tak Myślę

61 5

Na dokładkę to nie jest polskie święto. To święto naszych niewiarygodnych sojuszników na siłę zasadzane na polskim gruncie. Brawo kierowca !

14:35, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DyzmowaDyzmowa

37 9

A my se wychodzimy z pracy z urzędu kiedy chcemy i robimy a to zakupy a to wyjście do fryzjera pani kosmetyczki czy dentysty w czasie godzin pracy i nigdy takich rzeczy nie robimy, mamy po 3-4 etaty nawet jedna z nas emerytka musi z Wieńca jeździć BMW i nigdy takiego napisu by nie dała. Ciężka praca urzędniczek a tu takie coś przykre kierowców MPK czy innego tam PKS.

14:36, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

re re

0 0

Sugerujesz że UM jest obsadzony przez okoliczne wiochy ?

09:00, 15.02.2025

BrawoBrawo

49 4

To jest doskonała reklama. Poza tym jest wiele osób w związkach czy małżeństwach czy narzeczenstwach które nie obchodzą tej komercji!

14:37, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

AllaAlla

0 0

Nikt nie musi obchodzić walentynek, jeśli nie chce . Natomiast jak ktoś nie lubi, nie musi obrażać innych.Ludzie, przyklaskujecie wiecznie niezadowolonym, sfrustrowanym , a może to wy popatrzcie z dystansem na to święto, uśmiechnijcie się do siebie i nie lżyjcie tych , co lubią świętować Walentynki.

11:51, 15.02.2025

KaziukKaziuk

42 6

Przecierz to tylko przejęzyczenie

14:39, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Może takie coś?Może takie coś?

25 17

Polskie obozy koncentracyjne którymi zarządzali naziści.

14:41, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Lala20Lala20

3 1

No i jest, jest, jest, jest, ĆWOK.

16:47, 14.02.2025

gwidongwidon

2 0

TU W PELNI MASZ RACJE ZA TAKIE SLOWA POWINNO SIE ODPOWIEDNIO UKARAC TO TEN NASZ KIEROWCA JAK BY TO NAPISAL CZY POWIEDZIAL TO BY JUZ W PIEDLU SIEDZIAL HAHAHA

15:45, 15.02.2025

Serce rozdarte Serce rozdarte

24 29

Ma złe wspomnienia związane tym świętem, trudno się dziwić jak ktoś ma pustkę w sercu a inni się cieszą

14:43, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

chłop ma rację ...chłop ma rację ...

48 15

Handlarze wymyślili te srrrrr.....alentynki dla nakrecania koniunktury .... chyba czas z tym skończyć ...mamy kryzys tuską drożyznę i wojnę na granicy !!!
Dlaczego partyjne DD twierdzi że to ,,cuś'' ...POdzieloiło społeczeństwo włocławskie .... społeczeństwa dzielą POrtyjne intrygi i POrtyjne kłamstwa wyborcze ...

14:46, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MartiMarti

63 3

I co takiego się stało nie zesrajcie się z tymi konsekwencjami dla kierowcy

14:47, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!

15 10

Nawaliłeś przeszło 20 komentarzy i każdy taki sam !

14:52, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BoloBolo

63 4

Kierowcy należy się premia za promocję Włocławka.

14:53, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

miesz kaniecmiesz kaniec

7 67

dlaczego sobie tego napisu na czole nie wytatuował, tylko psuje opinię spółce miejskiej? ja sobie nie życzę, w d... mam virale i pseudopromocję dla półgłówków na shitcontentowych stronach

15:07, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do: Ja sobie nie życDo: Ja sobie nie życ

13 1

Ale to nie jest koncert życzeń.

16:53, 14.02.2025

DzbanecznikDzbanecznik

7 45

Ja bym nie zwalniał, a teraz już wszyscy wiemy że to dzban

15:09, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ty dzbanTy dzban

14 2

Nie dzban ale realista.

16:54, 14.02.2025

PrawdaPrawda

51 4

Brawa dla Kierowcy. Dość już mamy komercji z USA i Chin..

15:22, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TtttTttt

41 4

W pracy powinien być oceniany za to jak pracuje a nie za poglądy ,to z pracodawcą powinno się porozmawiać,w końcu mamy te demokrację czy nie

15:36, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BADANIA BADANIA

8 5

ZAMIAST DZIŚ SEXU W WALENIE ZRÓB MAMOGRAFIE I USG BO POTEM LOFKÓW NIE MA Z WIRUSEM HPV I RAKIEM PIERSI

16:23, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Edward Edward

19 4

Jestem starym kawalerem dlatego nienawidzę walentynek a ten napis to od serca

16:29, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lala20Lala20

31 4

Kierowca miał słuszną rację, przekazał to obrazowo, medialnie. Żyjemy i mieszkamy w Polsce, a więc
dajmy sobie spokój z anglosaskimi obyczajami.
Nastolatkowie, których Natura ledwo co obdarzyła '' futerkami '', wyraża głębokie uczucia { śmiech }.
Przed nimi jeszcze hurtowe uczucia, ale przedstawienia muszą trwać.
Dorośli, poważni ludzie hołdują '' walentynkom '' przez cały rok, poprzez miłość do siebie, do swych
dzieci, poprzez dbałość o rodzinę, o dom.
P.S.
Z Ameryki tylko jeansy, ja od zawsze preferuję tylko '' Levy Strauss '', nity. Strauss - z niem. Struś.

16:36, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wojtek JWojtek J

5 34

Komentarze w tej sprawie są w większości tak durne w sensie akceptacji i wręcz aplauzu dla kierowcy jak jego napis w autobusie.

16:45, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

DdDd

11 1

Ojojoj......🤣🤣🤣

16:54, 14.02.2025

Miód na Miód na

37 4

moje oczy.... Dawno tak nie byliśmy (czytelnicy) zgodni...
Dla Pana niech leci podwyżka, odważny Pan kierowca, powiedział prawdę... i większość tu komentujących znacznie świadoma...

16:53, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lala20Lala20

1 23

A ci co dają plusy, to karaluchy spod podłogi?, cała Tumska.

17:01, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Advocatus diaboliAdvocatus diaboli

6 20

Jaki Prezes taki Kierowca. Ryba psuje się od glowy. Antypromocja spółki patrz miasta. Prezes vs. Kierowca kto wygra ten pojedynek. Stawiam w bukmacherskich, że sędzia vel KuKu...

17:05, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pionier Pionier

12 3

Nie zesrajcie się z........i tutaj każdy dodaje to co mu leży na wątrobie.Jak czytam tekst że to czy tamto podzieliło Polaków to mi się wyć chce.Ludzie zmierzamy do samozaorania.

17:40, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ludzie!!!Ludzie!!!

15 3

To było przejęzyczenie!
Nowacka może potwierdzić.

18:21, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ja1Ja1

1 16

90% wpisów pisze jedna i ta sama osoba, co widać po stylistyce

18:21, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GryzmołGryzmoł

4 24

Cham, prostak i burak. Może mama do niego mówiła tym językiem, ale to nadal nie jest usprawiedliwienie dla chamstwa.

19:40, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nawrocka Nawrocka

11 4

Przejęzyczenie

19:44, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

IkarraraIkarrara

16 3

Nagroda dla kierowcy za promocję miasta. Brawooooooooo

20:47, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

15 3

Nie karać panie presesie, tylko nagroda należy się panu kierowcy albo pani kiereoczyni

20:48, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

nowackanowacka

13 3

Dajcie spokój kierowca pewnie chiał napisać że kocha wszystkich, ale się przejęzyczył i wyszło jak wyszło.

21:40, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

A.R.A.R.

7 1

Wyznawanie czegokolwiek codziennie traci na wartości i powszednieje. Staje się zwykłym sloganem. Na co dzień możemy okazywać szacunek i czułość. A w specjalne święto dorzucony kwiatek albo inny drobiazg wywołuje uśmiech na twarzy...i o to chodzi.

22:07, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PassbussPassbuss

2 13

Panie kierowco chyba trochę Pana poniosło

23:02, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Walentypatron psychiWalentypatron psychi

9 3

Zatrudnić tego kierowcę do programowania wyświetlaczy, jak widać mają wiele funkcji i możliwości a wy klepiecie te stare napisy jak kiedyś na drewnianych tablicach.

23:06, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

M . KM . K

10 3

Ju dawno tak się nie uśmiałam .

23:59, 14.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nowacka Nowacka

8 2

Kierowca się po prostu przejęzyczył .

00:00, 15.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

On 112On 112

10 3

14 luty rocznica powstania AK. Szkoda ze o tym nikt nie pisze i nie pamieta. Walentynki to nie święto tylko komercja. ści

05:56, 15.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Koło Koło

3 2

To on teraz w mpk masakra.

06:16, 15.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

... ...

3 2

Nie chodzi o samo wyrażenie własnych poglądów a dobór słów przez kierowcę.

07:15, 15.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ponkponk

3 4

kierowcy autobusów mają nie równo pod sufitem.. problem dotyczy 80% osób

07:31, 15.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

!!!!

1 0

ZBOCZEŃCY PONAKLEJALI SOBIE NA SZYBACH OBLEŚNE TEKSTY WCHODZĄC DO AUTOBUSU PISZĄ PEDOFILE CHYBA

11:11, 15.02.2025

!!!!

2 2

ŚMIESZĄ MNIE W AUTOBUSACH ICH PONAKLEJANE NAKLEIKI TYPU PODOBA NAM SIE PANI WIDDZIMY PANIĄ W MONITORZE NIEDŁUGO STRACH BEDZIE IŚĆ DO SKLEPU BO WSZĘDZIE ZDJECIA MONITORING Z POŃCZOCHĄ NA GŁOWIE DLA WŁASNEJ GODNOŚCI RODO I BEZPIECZEŃSTWA

11:07, 15.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!!!

2 0

WEŚCIE SIE ZA PRACE A NIE PODGLĄDYWANIE ZZA MONITORINGU LUDZI

11:10, 15.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!!!

0 4

PEDOFILE TYLKO PISZĄ TAKIE TEKSTY W AUTOBUSACH

11:12, 15.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

GEMINUS GEMINUS

0 1

A ty to wiesz z własnego doświadczenia?

15:23, 15.02.2025

??

0 0

A JAKĄ MASZ PEWNOŚĆ ŻE ZZA MONITORA NIE PODGLĄDA CIE PEDOFIL ? MAŁE DZIECI JEZDZA AUTOBUSAMI

18:09, 15.02.2025

EEEelkaEEEelka

3 0

Jabłoński od w-f wie że brakuje mu polotu wiedzy i inteligencji ,to chce rozmową ukarać kreatywnego kierowcę.Wstyd ,o Bazie nie miał pan pojęcia i o Mpk też

17:19, 15.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaa...Aaa...

0 0

A co jak to nie kierowca a kierowczyni....

14:15, 18.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%