Zamknij
REKLAMA

Otylia znów we Włocławku! Co mistrzyni robiła w Hali Mistrzów?

12:13, 09.05.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Otylia Jędrzejczak wzięła udział w lekcji WF-u wraz z włocławskimi uczennicami Fot. Bartosz Nowak

Multimedalistka, trzykrotna rekordzistka świata, ikona polskiego pływania - Otylia Jędrzejczak znów zawitała do naszego miasta. Na dzisiejszej wizycie "Motylii" najbardziej skorzystały uczennice włocławskich szkół, które wspólnie z mistrzynią wzięły udział w ... lekcji WF-u. 

Dziś (9 maja) o godz. 10.00 w Hali Mistrzów odbyła się pierwsza z tegorocznych imprez ogólnopolskiej akcji „Mistrzynie w Szkołach”, którą prowadzi Fundacja Otylii Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska z Aten wraz z zaproszonymi przez nią wybitnymi polskimi sportsmenkami poprowadziła niezwykłą lekcję wychowania fizycznego dla dziewcząt we Włocławku. 

[ZT]33618[/ZT]

Zajęcia skierowane są do uczennic z ostatnich klas szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, bo właśnie w tym wieku notuje się u dziewcząt największą absencję na lekcjach wf. Wraz z Oliwią Jędrzejczak, we Włocławku gościły: złota medalistka igrzysk w Rio de Janeiro Magdalena Fularczyk-Kozłowska, dwie wielokrotne medalistki największych imprez w short tracku - Natalia i Patrycja Maliszewskie, brązowa medalistka Mistrzostw Świata w sztafecie 4x400 metrów Martyna Dąbrowska oraz trzykrotna złota medalistka Igrzysk Paraolimpijskich i wielokrotna mistrzyni świata w pływaniu, Joanna Mendak. 

Projekt „Mistrzynie w szkołach” współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a jego pierwsza odsłona w 2019 roku także przez województwo kujawsko-pomorskie. 

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

OtyliaOtylia

4 2

Co robiła?
Moze płytki na hali OSiR przyklejała? 13:40, 09.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nomnom

1 2

tatusia lepiej pokory naucz, bo się panoszy jak hrabia 14:24, 09.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nie moja sprawa: co Nie moja sprawa: co

2 4

Nie lubię jej od czasów, gdy przyczyniła się - wg upublicznionych informacji - do rodzinnego nieszczęścia. Nie wszystkich musimy lubić i się takimi zachwycać. 02:07, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone