Zamknij
REKLAMA

Jest kolejna decyzja PZPN. Wiemy, kiedy zawodnicy mogą wrócić na boiska

17:05, 22.03.2020 | .
Skomentuj
Wydany komunikat dotyczący rozgrywek piłkarskich oznacza, że na boiskach jeszcze długo nie zobaczymy włocławskich sportowców. O ligowe punkty walczą w mieście między inny zawodniczki WAP Włocławek. Fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

Piłkarze i piłkarki z Włocławka jeszcze długo nie wrócą na ligowe boiska. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął decyzję z której wynika, że wszystkie mecze zostają odwołane do 26 kwietnia włącznie.

Już w ubiegłym tygodniu informowaliśmy o pierwszych decyzjach podejmowanych przez Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Zdecydowano wtedy, że w województwie, do 29 marca włącznie nie zostanie rozegrany żaden mecz ligowy.

Kolejną decyzję podjął tym razem Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- W związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie - poinformował PZPN.

Związek zaznacza jednak, że decyzje dotyczące terminu wznowienia gier mogą się jeszcze zmienić. 

[ZT]37956[/ZT]

Wydany komunikat dotyczący rozgrywek piłkarskich oznacza, że na boiskach jeszcze długo nie zobaczymy włocławskich sportowców. O ligowe punkty walczą w mieście między innymi zawodnicy Lidera Włocławek i Włocłavii Włocławek oraz piłkarki Włocławskiej Akademii Piłkarskiej i AZS Włocławek.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

5252

8 0

Nie ukrywajmy. Już jest po sezonie. Mozecie zawiesić buty na kołkach 17:14, 22.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AgniAgni

0 0

Cześć)) Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnieszka96
12:42, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz