Zamknij
REKLAMA

"Wilczyce" wrócą na boisko? Jest data meczu o wszystko!

07:00, 28.05.2020 | M.O.
Skomentuj Wiele wskazuje na to "Wilczyce" zagrają mecz o wszystko w Tczewie fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej, który jest organem prowadzącym grupę II rozgrywek II ligi kobiet w 2019/2020 postanowił zakończyć sezon. Włocławska Akademia Piłkarska może jednak wybiec na boisko i rozegrać najważniejszy mecz. Dlaczego?

- W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemicznym na terytorium Polski Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN postanowił zakończyć sezon 2019/2020 rozgrywek w II lidze kobiet prowadzonej przez K-PZPN - czytamy w komunikacie wystosowanym na oficjalnej stronie internetowej. 

To jednak nie oznacza, że zakończył się sezon dla włocławskich "Wilczyc". Okazuje się, że włocławskie mogą wrócić na boisko. Tak zdecydował K-PZPN.

Po 10 spotkaniach ligowych podopieczne Jarosława Chwiałkowskiego z 27 punktami na koncie (9 zwycięstw i 1 porażka) zajmują pierwszą pozycję w tabeli. Na drugiej pozycji, z taką samą liczbą punktów, znajduje się Pogoń Tczew.

Aby wyłonić zwycięzcę rozgrywek związek postanowił, za zgodą obu zespołów, zezwolić na rozegranie spotkania rewanżowego.

Termin pojedynku wyznaczono na 21 czerwca. Mecz ma odbyć się na stadionie w Tczewie. Godzinę pojedynku mają ustalić wspólnie zainteresowane kluby. 

W przypadku, kiedy rozegranie tego spotkania, ze względu na utrzymujący się stan epidemii w Polsce, będzie niemożliwe, ostateczną decyzję, co do kształtu ligowej tabeli podejmie Kujawsko-Pomorski ZPN do 30 czerwca.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

DedDed

0 0

Jak mecz się nie odbędzie to jasne kto awansuje, patrząc po decyzjach w rozgrywkach męskich Lubelskiego i Mazowieckiego ZPNu. Z jednej strony fajnie, z drugiej, to jest jednak dziadostwo, lepsze niż za fryzjera, Czesia "711 połączeń do fryzjera" Michniewicza i im podobnych 22:56, 30.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DariuszDariusz

0 0

Jak by to była drużyna z Torunia czy z Bydgoszczu to by działacze OZPN zadecydowali, że awansuje drużyna z któryś tych miast, a z Włocławka to musi rozegrać mecz. 14:48, 05.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz