Udany początek roku dla włocławskiego karate. Zdobyli aż 9 medali!

10:57, 24.01.2024 mat. prasowy (oprac. D.T.) Aktualizacja: 13:46, 24.01.2024
Skomentuj Fot. nadesłane Fot. nadesłane

Otwarcie sezonu startowego 2024 do udanych mogą zaliczyć zawodnicy AKT Centrum Włocławek oraz AKT Lubraniec. Z ostatnich zawodów wrócili z kilkoma medalami.

W ubiegłą niedzielę (21.01) w Gnieźnie odbył się Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym z udziałem ponad 160 zawodników z 9 klubów.

Zawodnicy Akademii Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek i Akademii Karate Tradycyjnego Lubraniec zdobyli łącznie 9 medali. Bardzo dobre przygotowanie i ciężka praca zaowocowały kolejnymi sukcesami młodych sportowców.

Dużo indywidualnych wyróżnień

Pierwsze miejsca zajęli: Adam Wałęsa, Nadia Wolska i Oliwier Chrzanowski, drugie miejsce Liliana Czarnecka. Brązowe medale zdobyli natomiast: Szymon Skonieczny, Zuzanna Mańkowska, Laura Wolska, Michalina Gołębiowska, Damian Gołębiewski.

Marta Ciupalska wraz z Dominikiem Gradowskim po wyrównanym starciu z najlepszymi zawodnikami w swoich grupach dotarli do rund ćwierćfinałowych.