Zamknij
REKLAMA

To może być niebo Twoich marzeń. Do zdobycia cenne nagrody!

14:05, 07.05.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Konkurs dedykowany jest osobom zainteresowanym fotografią i astronomią Fot. depositphotos

Interesujesz się astronomią, bądź fotografią? Chciałbyś przygotować prelekcję, a może zaangażować się w projekt badawczy? Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie! Nie zwlekaj, bo cenne nagrody przelecą Ci koło nosa. 

Urząd Marszałkowski organizuje Wojewódzki Konkursu Astronomiczny, do którego zaprasza uczniów wszystkich typów i rodzajów szkół w regionie. 

Rywalizacja odbywać będzie się w trzech kategoriach: Niebo moich marzeń - konkurs fotograficzny (prace indywidualne, dla uczestników 6-12 lat); Warsztaty astronomiczne - konkurs na prelekcję na temat astronomii (prace dwuosobowych zespołów, dla uczestników 12-20 lat);  Mój kosmos - konkurs na pracę badawczą dotyczącą astronomii (prace indywidualne, wiek uczestników 12-20 lat).

- Jak zwykle liczymy na pomoc i wsparcie szkół i nauczycieli. To państwo sprawiacie, że młodzi ludzie odnajdują i realizują swoje pasje, nie tylko astronomiczne – zachęca marszałek Piotr Całbecki.

Termin składania prac upływa 5 czerwca. Nagrody indywidualne dla zwycięzców wynoszą od 1,5 do 2,5 tysiąca złotych, zespołowe od 3 do 5 tysięcy.

 Szczegółowe informacje, regulamin i formularze zgłoszeniowe (https://kujawsko-pomorskie.pl/aktualnosci-edukacja/34231-vii-wojewodzki-konkurs-astronomiczny-dla-uczniow-szkol )

Dodatkowych informacji udziela Departament Kultury i Edukacji (Magdalena Mieszkalska, tel. 602 629 431, e-mail: [email protected] ).

 

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone