Zamknij
REKLAMA

Międzynarodowe grono artystów w Browarze B. Jak obejrzeć wystawę?

13:31, 21.04.2021 | M.O./ CK Browar B.
Skomentuj Regionalne Stowarzyszenie Artystów "Wło-Art" również wystawiało poplenerowe dzieła z Gołaszewa. Fot. archiwum DDWloclawek
REKLAMA

Pleneru w Gołaszewie nie było, ale wystawa będzie. Międzynarodowe grono artystów w tym roku przedstawi wirtualną wystawą swoich prac połączoną z prezentacją sylwetek twórców.

Agro-Art Gołaszewo to plener malarski, który od lat, każdego roku zrzesza grono artystów z kilku krajów Europy.

Dzięki indywidualnemu podejściu plastyków do przedstawiania swoich artystycznych wizji i stosowaniu różnych technik malarskich, każda poplenerowa wystawa, którą do tej pory gościł w swoich murach Browar B., była tak różnorodna i fascynująca.

Niestety, już drugi raz, ze względu na panującą epidemię, plener nie mógł dojść do skutku. Mimo to, Centrum Kultury Browar B. zaprasza do zapoznania się z ekspozycją "Agro-art Gołaszewo 2021".

Tym razem wystawę będzie można obejrzeć w zaciszu własnego domu.

- Grupa 12 artystów-plastyków z Polski i Czech postanowiła zastąpić lukę po plenerze wirtualną wystawą swoich prac, połączoną z prezentacją sylwetek twórców - informuje Centrum Kultury Browar B. 

Komisarzem plenerów od pierwszej edycji jest Andrzej Fronczak.

Wystawa on-line pojawi się na stronie internetowej oraz facebookowym profilu Centrum Kultury „Browar B.” 23 kwietnia 2021 roku.

(M.O./ CK Browar B. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%