Zamknij

W bibliotece powstał wyjątkowy klub filmowy. Pokazują filmy dla osób z...

Kamil Kazimierczyk Kamil Kazimierczyk 15.00, 26.11.2022 K.K
Skomentuj Powstał DKF dla osób niedowidzących i niewidomych. Fot. Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku.
REKLAMA

We Włocławku zwiększyła się oferta kulturalna dostępna dla osób z niepełnosprawnością. Zaczął funkcjonować Dyskusyjny Klub Filmowy dla osób niewidomych i niedowidzących. 

Miejska Biblioteka Publiczna podpisała umowę ze stowarzyszeniem "De Facto", które zajmuje się opracowywaniem audiodeskrypcji do obrazów polskiej i zagranicznej kinematografii. 

DKF dla osób niewidomych i niedowidzących 

10 listopada odbył się pierwszy seans dla osób niewidomych i niedowidzących. Uczestnicy mogli zapoznać się z filmem Pawła Pawlikowskiego pt. "Ida". 

Dzięki umowie ze Stowarzyszeniem "De Facto" osoby niewidome i niedowidzące raz w miesiącu będą mogły zapoznać się z polską i zagraniczną kinematografią

- informuje Miejska Biblioteka Publiczna we Włocławku. 

Wkrótce kolejny seans

Dyskusyjny Klub Filmowy dla osób niedowidzących i niewidomych planuje kolejny seans. W czwartek, 1 grudnia o godzinie 10:00 w sali kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej zostanie wyświetlony film "Pociąg" w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. 

Kalendarz imprez odbywających się we Włocławku i okolicy znajdziesz w dziale CO? GDZIE? KIEDY?

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%