Zamknij
REKLAMA

Ten koncert to prawdziwy hit! Bilety już prawie wyprzedane

08:16, 19.09.2018 | .
Skomentuj Fot. Kamil Zgodziński
REKLAMA

Włocławska publiczność co roku czeka z niecierpliwością na ten koncert. W tym roku Wehikuł czasu odbędzie się już po raz piąty. Bilety, choć koncert odbędzie się dopiero 2 listopada, są już niemal całkowicie wyprzedane.

Wehikuł czasu to koncert, który Centrum Kultury Browar B. co roku organizuje na początku listopada. Każdego roku impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej jest tym razem. Choć do koncertu jeszcze grubo ponad miesiąc, w kasach Browaru i serwisie biletyna.pl zostało już tylko nieco ponad 20 biletów.

- Okazuje się, że ludzie naprawdę na to czekają, pytają o koncert, jeszcze zanim podamy termin – przyznaje Lidia Piechocka-Witczak, dyrektor CK Browar B. – Jest w tym jakaś charyzma. Nie wiem, jak to inaczej określić, ale jest to coś, co daje naprawdę niesamowitą energię. Te koncerty zawsze są bardzo dobrze przyjmowane. Zresztą, bez podlizywania się, muszę powiedzieć, że we Włocławku są świetni odbiorcy, są dojrzałą publicznością i zawsze witają artystów bez z takiego zmęczonego „tumiwisizmu”, który się obserwuje w niektórych środowiskach. U nas naprawdę czeka się na dobrą dawkę kultury.

Zainteresowanie Wehikułem czasu cieszy tym bardziej, że jest to produkcja włocławska. Projekt realizowany przez centrum kultury i muzyków z Włocławka koordynuje i przygotowuje Marcin Majewski, którego publiczność zobaczy również na scenie. Podczas koncertu wystąpią także: Brzózka, Michalina Domańska-Krawiec, Wokalistki Kapeli Ludowej Miłosza Kierzkowskiego „Warkoczanki”, Jacek Zasada (instrumenty klawiszowe i flety), Jacek Piotrowski (gitary), Robert Waszak (gitary), Maciej Jakubczyk (gitara basowa), Radek Więckowski (perkusja).

Co roku podczas koncertu artyści przypominają utwory zmarłych polskich muzyków, szczególnie tych, którzy odeszli w ostatnich miesiącach. – W tym roku na pewno będziemy wspominać Korę Jackowską. Oczywiście nie tylko, ale to takie kluczowe nazwisko, o którym w tym roku chcemy pamiętać podczas listopadowych wspomnień o tych, których już nie ma – mówi Piechocka-Witczak.

Poza niezapomnianymi przebojami wykonywanymi przez Korę podczas koncertu będzie można usłyszeć również utwory Ireny Jarockiej, Danuty Rinn, Heleny Majdaniec, Roberta Brylewskiego, Grzegorza Ciechowskiego i Ryszarda Riedla.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz