Zamknij
REKLAMA

Wiosna zapowiada się koncertowo! W kwietniu wystąpią Fisz Emade Tworzywo i Voo Voo

09:41, 28.02.2019 | N.S
Skomentuj 5 kwietnia na scenie CK Browar B. wystąpią Fisz Emade Tworzywo. Fot. Olga Zachwieja/archiwum DDWloclawek.pl
REKLAMA

Początek kwietnia w Browarze B. będzie należał do rodziny Waglewskich. Najpierw koncert dadzą Fisz Emade Tworzywo, czyli bracia Bartek i Piotr. Następnie na włocławskiej scenie wystąpi ich ojciec, Wojciech Waglewski z zespołem Voo Voo.

Fisz Emade to bracia Bartek i Piotr Waglewscy zawodowo tworzący duet producent i wokalistoraper. We Włocławku, wspierani przez znakomitych muzyków z zespołu Tworzywo, będą promować album “Radar”, który pojawi się na rynku 8 marca.

Pierwszym singlem promującym album jest utwór „Dwa Ognie”. Na nowym krążku artyści nawiązują do lat 80. ubiegłego stulecia, korzystając zarówno z inspiracji nurtem disco, jak i rockiem.

- Znajdziemy tu utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro – czytamy w materiałach promujących album.

Fisz Emade Tworzywo zagrają w CK Browar B. 5 kwietnia. Początek koncertu o godz. 19:00.

[WIDEO]1226[/WIDEO]

Dwa dni później (07.02.), o godz. 18:00 na scenę CK Browar B. wyjdzie natomiast ojciec Fisza i Emade - Wojciech Waglewski z zespołem Voo Voo.

- Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej. W swojej muzyce, ze znakomitym efektem łączy rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem jest Wojciech Waglewski. Wojciech Waglewski kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta, wokalista, producent muzyczny – przypomina na swojej stronie internetowej CK Browar B.

Voo Voo będzie we Włocławku promować album „Za niebawem”. Album, który ukazał się na rynku 15 lutego, jest taki, jak jego tytuł - tajemniczy, przekorny, nieoczywisty i niejednoznaczny. Promuje go singiel "Się poruszam 1". Tak do utworu zespołu Voo Voo na scenie Browaru B. tańczył niedawno Paweł Domagała:

[WIDEO]1227[/WIDEO]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SpekulantSpekulant

0 0

No i szybko wyjaśnili co to jest Voo Voo...to ten co do niego tańczy Paweł Domagała. Szacun. 12:02, 28.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%