Zamknij

Najszybszy pociąg świata albo legendarne anime! Zobacz, co będą grali w tym kinie!

10:00, 05.08.2022 | .
Skomentuj Akcja "Bullet Train" rozgrywa się w japońskim shinkansenie. Fot. depositphotos.
REKLAMA

We włocławskim Multikinie sierpień będzie obfitował w ciekawe produkcje filmowe. Ruszyła przedsprzedaż biletów na film anime "Dragon Ball Super: Super Hero", a od dzisiaj można oglądać Brada Pitta w "Bullet Train". 

W tym miesiącu premiera kolejnej części serii "After". Czwarty film z cyklu z podtytułem "Bez siebie nie przetrwamy" pojawi się na ekranach od środy 24 sierpnia. Jednak to nie wszystko. Zobaczcie, co jeszcze warto zobaczyć. 

Złap kulkę w... pociągu!

W filmie „Bullet Train" Brad Pitt wciela się w rolę pechowego zabójcy o imieniu „Ladybug", który po zbyt wielu nieudanych próbach chciałby spokojnie wykonywać swoją pracę. Los jednak ma inne plany, ponieważ jego najnowsza misja jest na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata.

Wszyscy mają powiązane, ale sprzeczne cele w najszybszym pociągu świata, a Ladybug musi wymyślić, jak z niego wysiąść. W filmie Davida Leitcha, reżysera „Deadpoola 2", koniec linii to dopiero początek szalonej, nieustającej jazdy z dreszczykiem przez współczesną Japonię.

Gratka dla fanów anime!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na produkcję anime „Dragon Ball Super: Super Hero”. Film powstał przy udziale i pełnym zaangażowaniu twórcy oryginalnego komiksu, Akiry Toriyamy. 

Widzowie zobaczą The Red Ribbon Army (Armia Czerwonej Wstęgi), która została pokonana przez Son Goku. Jej spadkobiercy stworzyli ultimate Androids (Najwyższych Androidów) Gammę 1 i Gammę 2. Ci, jak sami się nazwali „Super Herosi” zaatakowali Piccolo i Gohana.

Premiera produkcji jest przewidziana na piątek, 19 sierpnia. Bilety można kupić w kasach Multikina lub na stronie internetowej TUTAJ

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%