Zamknij
REKLAMA

Marzysz o karierze aktorskiej? Przyjdź na casting do teatru!

16:43, 21.01.2019 | N.S
Skomentuj Teatr Skene szuka aktorów do nowego spektaklu. Fot. depositphotos
REKLAMA

Historia nastoletniego „Cwaniaczka” wróci niebawem na deski Teatru Impresaryjnego. Teatr Skene pracuje nad drugą częścią spektaklu, który bardzo spodobał się młodym widzom. Jeszcze w styczniu odbędzie się casting dla osób, które chcą zagrać w spektaklu.

Teatr Impresaryjny oraz Teatr Skene zapraszają wszystkich, którzy chcą przeżyć teatralną przygodę, na casting do przedstawienia „Cwaniaczek 2” zaplanowany na 31 stycznia.

- Scenariusz spektaklu oparty został na serii książek „Dziennik cwaniaczka” Jeffa Kinney’a, w których przedstawione zostały zabawne opowieści o życiu nastoletniego chłopca Grega, jego rodzinie i kolegach szkolnych – informuje Piotr Gutkowski z Działu Organizacji Imprez i Edukacji Teatralnej.

Właśnie do tego przedstawienia poszukiwani są odtwórcy kilku ról. Na casting powinni stawić się wszyscy, którzy mają dobrą dykcję, poczucie rytmu i nie boją się występu na dużej scenie. Tradycyjnie mile widziane będzie wcześniejsze przygotowanie fragmentu prozy lub wiersza.

Casting odbędzie się w Teatrze Impresaryjnym 31 stycznia, o godz. 17:00. Informacji udziela Dział Organizacji Imprez i Edukacji Teatralnej (tel. 54 231 47 60 lub 54 231 47 61, wew. 37).

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

TeatrologTeatrolog

1 0

''Marzysz o karierze aktorskiej''?
Zostań poltykiem. Tam będziesz grał kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś. Będziesz mówił cudzym, bo swego partyjnego szefa tekstem. Będziesz ''robił'' kilometrówki, nie mając prawa jazdy i nie jeżdżąc samochodem. Przed widzami, przed swoją wielotysięczną widownią (w teatrze jest - co najwyżej - kilkaset osób) wyborczą będziesz występował w monodramach bajkowych, rozwijając perspektywy niwymownego szczęścia, gdy wygra twoja partia i katastrofalnej tragedii, gdy zwyciężą przeciwnicy. Będziesz grał - co najmniej - główne role na niwie lokalnej. I za tę aktorską pracę czekają cię: oskary, złote globy, niedźwiedzie w postaci prestiżowych stanowisk, wysokich apanaży, mnóstwa darmowej turystyki i... - co najważniejsze - głebokiej czołobitności twych pretorian. I to jest właśnie najlepszy teatr życia. Ten i taki teatr wybieraj. 10:28, 22.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz